Harita

İngiltere Uçak Bileti Fiyatları

İngiltere Uçak bileti rezerve ederek, yüzyıllardır dünyaya yön veren kültür ve tarih açısından büyük bir zenginliğe sahip bu güzel ülkeyi keşfedin. Ücretsiz müzeleri, galerileri, opera evleri ve muhteşem yeşil doğasıyla İngiltere, anlatılmaz ancak yaşanılır.

İngiltere uçak bileti almadan önce İngiltere’de gezilecek görülecek yerlerin saymakla bitmeyeceğini aklınızda bulundurarak, seyahatinizi zamanlama açısından planlayın.

İngiltere doğal güzellikleri, tarihi, dillere destan spor aktiviteleri( Wimbledon turnuvası,futbol müsabakaları) ve diğer anlatılmakla bitmez özelliklerini görmek ve gezmek istenen ülkeler arasında olmasının yanı sıra yurtdışı eğitimi için de en çok tercih edilen ülkedir. İngilizce eğitimin anavatanı olan ülke dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

İki katlı kırmızı otobüslere binin, London Tower’ı görün, London Eye’a binin,  muhteşem Edinburg kalesini ziyaret edin ve eşsiz İskoç Highland’larında doğanın tadına varın. Başta Bath, Rochester, Oxford, Cambridge gibi şehirleri olmak üzere her tarafından tarih akar bu adanın.

British Museum, National Gallery, Tate Modern, Victoria & Albert Müzesi her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ve sanatseveri cezbeden ücretsiz müzelerden sadece bir kaçı.

Tiyatroya düşkünseniz eğer, İngiltere’de doğru yerdesiniz. Ne de olsa burası William Shakespeare’in doğduğu yer.  Gerek klasik oyunlar, gerek Opera ya da modern müzikalleri ile olsun, İngiltere Tiyatroseverler için biçilmiş kaftan. Beattles hayranıysanız popun anavatanına uğramışken, Liverpool’a da uğrayıp bu muhteşem gruba atfedilen müzeyi gezin.

Geleneklerine düşkünlükleriye bilinen İngilizlerin meşhur Fish and Chips’ini, İskoçların Haggis’ini ve tabii olmasa olmaz İngiliz çayını mutlaka deneyin. İngilizlerin dillere destan Pub’larında bir şeyler yudumlamayı da unutmamak gerek. İngiltere ile neredeyse özleşmiş yağmuru aklınızdan çıkartmadan, her an şemsiyenizi yanınızda bulundurun.

İngiltere’de araba kullanacaksanız trafiğin ters yönde işlediğnini hatırlayın. Yabancıların şaşkınlığını iyi bilen İngilizler, özelikle yayalar için karşıdan karşıya geçişlerde uyarıcı mesajlara yer vermişlerdir.

Türk vatandaşlarına vize uygulandığından, Birleşik Krallığa seyhat etmeden önce konuyla ilgili bilgi almanızı öneririz.

En ucuz İngiltere uçak bileti bulmak için, 600 üzerinden havalanı şirketini Skyscanner’de ücretsiz tarayın ve İngiltere’nin bir çok şehrine en ucuz  uçak biletinizi güvenle alın.  Ya da Çevrimiçi Seyahat Acentalarından  indirimli ucuz uçak bileti kampanyalarını bulunuz. Skyscanner’le Heathrow ve Gatwick gibi dünyanın önde gelen işlek havaalanlarıına sahip İngiltere ucuz uçak bileti bulmak umduğunuzdan daha kolay.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.