Amsterdam otellerini karşılaştırın, tasarruf edin

Üzgünüz, 30 geceden daha uzun konaklamaları desteklemiyoruz.

En iyi Amsterdam otellerini haritamızda arayın

Amsterdam bölgesinin veya ziyaret etmek istediğiniz yerlerin yakınındaki otelleri bulmak için haritamızı kulanın.

En iyi Amsterdam otelleri. Değerlendirmeleri okuyun

İçiniz rahat olsun, konaklamanız için mükemmel bir seçim yaptınız. Rezervasyon yapmadan önce gerçek misafirlerin değerlendirmelerini okuyun.

Daha fazla otel gör

Amsterdam - Oteller

Seyahat planlıyorsunuz, istikamet, dünyadaki en büyük küçük şehirlerden biri olan, 12.yüzyılda Amstel Nehri etrafında bir balıkçı köyü olarak kurulmuş, günümüzde Avrupa’nın en güzel turistik noktalarından biri olan olan Amsterdam.

Konaklama konusunda, Avrupa içinde en pahalı şehirlerden birisi olarak bilinse de pahalı lüks otellerden, sevimli butik otellere her bütçeye uygun otel bulmak mümkün ancak konaklayacağınız otelin lokasyonu cok önemli.

Şehir merkezinde seçeceğiniz bir otel her yöne ulaşımınızda kolaylık sağlayacaktır.

Kısıtlı zamanınızı en iyi şekilde kullanmak için otel seçiminizi Skyscanner`a bırakın.

Kuzeyin Venedik`i olarak anılmasına sebep olan kanalları, dünyaca ünlü müzeleri ve tarihi mekanlarıyla Avrupadaki en romantik ve güzel şehirlerden biri olması bir yana esnek yapısı ve eğlence anlayışı ile de özgürlükler ülkesi olarak bilinir Amsterdam.

Hareket arıyorsanız Rembrandt Amsterdam’ın en hareketli bölgelerinden birisidir. Kısıtlı bir bütçeye sahipseniz Bu bölgede konaklayabileceğiniz uygun oteller bulmanız mümkün.

Aslında bir işçi sınıfı mahallesi olan Jordaan, zamanla sanatçıların akınına uğramasıyla dar sokakları, bağımsız butikleri ve sanat galerileriyle bohem bir havaya bürünmüştür. Dar bir bütçeye sahip değilseniz konaklama için önerimiz Canal Ring be Jordaan bölgesi olabilir.

Şehrin marka yapıları ve önemli aktivitelerin düzenlendiği en çok bilinen yerlerinden biri olan Dam Meydanı veya Rembrantplein çevresi her yere ulaşım açısından konaklama için ideal mekanlar arasındadır..

Doğal güzelliklerin yanında şehrin sahip olduğu sınır tanımayan eğlence anlayışı ile Amsterdam’ın Avrupa’nın eğlence merkezi olduğunu söylemek mümkün. Dünyanın bir çok noktasından turistleri ağırlayan Amsterdam’da aklınıza gelebilecek her şeyi yapabilmeniz mümkün.

Amsterdam Kanalları’nda bot turu ile şehrin dört bir yanını görebilir, balmumu müzesi, Van Gogh ve Rijks Müzesi gibi dünyaca ünlü sanat merkezlerini ve Amsterdam’ın tarihini anlatan Amsterdam Dungeon’ı ziyaret edebilir, Hollanda’nın ünlü futbol takımı olan Ajax’ın stadı Arena’yı görebilir veya Hollanda’nın birbirinden güzel yel değirmenlerini ve Amsterdam’ın birbirinden ünlü müze gezilerini gezebilirsiniz.

Tarih çok ta ilginizi çekmiyorsa, ünlü Amsterdam evlerinin yan yana sıralandığı Begijnhof, Avrupa seks turizminin merkezi olan Kırmızı Lambalı Evlerin bulunduğu Red Light District ve Amsterdam’ın şarkılara da konu olan Çiçek Pazarını ziyaret edebilirsiniz.

Eğlence sınırlarınızı zorlayacak bir seyahate hazır mısınız?