Seyahat tutkusuyla gelen birliktelik

Asla durmak yok

Dünyanın dört bir yanına dağılmış yetenekli ve tutkulu insanlardan oluşan bir grubuz. Yenilik yapmaktan veya yeni şeyler denemekten asla korkmuyoruz ve seyahatle ilgili karşılaşılabilecek zorlukları ortadan kaldırarak seyahat etmeyi herkes için çok daha iyi hale getirmeye kararlıyız.

Trip.com Group ailesinin bir üyesi olan ve faaliyetlerini bağımsız olarak yürüten Skyscanner, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya'daki ofisleriyle hızla büyümeye devam ediyor.

1.000’den fazla

çalışan

50

farklı milliyet

10 ofis

dünya genelinde

Şirket kültürümüz

Her gün...

İnsanlar ve dünyamız için doğru olanı yapmaya çalışıyoruz

Seyahatle ilgili zorlukları ortadan kaldırmak için insanları dinliyoruz, destekliyoruz ve sorular soruyoruz

Kısa vadeli kazançlara değil uzun vadeli ilişkilere odaklanıyoruz

İnsanların seyahatle ilgili en iyi kararları çok daha hızlı almalarına yardımcı oluyoruz

Değişime öncülük eden ekibimizle tanışın

Bryan
Dove

CEO

ABD'de doğan ve yaşamını Birleşik Krallık'ta (Kanada, Hindistan, Tayland ve Çin üzerinden) sürdüren Bryan, seyahat konusunda oldukça deneyimli ve bilgilidir. Microsoft, Amazon ve Skype'ta önemli görevler üstlendikten sonra 2015 yılında Skyscanner'a katılan Bryan, ürün, mühendislik, veri bilimi, tasarım ve altyapı ekipleri dâhil olmak üzere tüm bölümleri yönetti ve işlerin büyümesini sağladı. 2018 yılında CEO’luk görevini üstlendi.

Ruth
Chandler

İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkan

“Harika insanlar harika işlere imza atar” inancına sahip olan Ruth ve ekibi, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya'daki ofislerimizde Skyscanner'ı oluşturan ve her biri farklı bir geçmişe ve bakış açısına sahip 1.000'in üzerinde müthiş insanı desteklemeye ve geliştirmeye odaklanıyor.

Joanna
Lord

Pazarlamadan Sorumlu Başkan

Joanna'nın hayatında şu üç şey çok büyük önem taşıyor: Yeni girişimler, çevrim içi pazarlama ve kahve. Kariyeri boyunca her zaman etki bırakan, insanları en iyi şekilde birbirine bağlayan ve muhteşem işlere imza atan harika markalar oluşturmayı görev edindi.

Stuart
Middleton

Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Başkan

10 yıldan uzun bir süredir Skyscanner'da çalışan Stuart, bu süre boyunca birçok görev üstlendi. Şu an Ticari Ekip liderliğini yürüten Stuart, dünya genelinde tüm pazarlarda gezginlere en iyi fırsatların sunulmasından sorumlu olarak çalışıyor.

George
Goodyer

Teknolojiden Sorumlu Başkan

Dünyanın en iyi seyahat ürünlerini sunmamızda en büyük rolü teknoloji oynuyor. George, dünyanın dört bir yanındaki gezginlere karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek için öğrenmeye devam eden ve mesleklerinde ustalaşan mühendislerimize ve bilim adamlarımıza önderlik ediyor.

Kris
Beyens

Mali İşlerden Sorumlu Başkan

20 yıldan uzun bir süre boyunca eBay ve GE’de çalışan Kris, çok sevilen şirketlerin amaçlarını unutmadan küresel olarak nasıl büyüyebileceğini biliyor. Mali İşlerden Sorumlu Başkan olarak, Skyscanner’ı her ay kullanan 100 milyon yolcudan başlayarak rakamlara odaklanıyor.

Steven
Pang

Ürünlerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı

Kurduğu Çin merkezli seyahat firmasının Skyscanner tarafından satın alınmasıyla ekibe katılan Steven, uluslararası varlığımızı büyütmemize yardımcı oluyor. Skyscanner için yeni ürünler ve iş geliştirme alanlarına odaklanıyor.

Filip
Filipov

Stratejiden Sorumlu Başkan Yardımcısı

Filip, Skyscanner'da B2B tedarik tarafı ürünlerden reklamcılık ve otellere kadar birçok ürün alanına liderlik etti. Artık zamanının büyük bölümünü yeni iş ve büyüme fırsatlarını belirleyerek ve Skyscanner'ın bundan sonraki hedeflerinin ne olacağını düşünerek geçiriyor.

Piero
Sierra

Ürün Müdürü

Dünya standartlarında tüketici ürünleri geliştirerek kariyerine yön veren Piero, bu hayranlık uyandıran tutkusunu Skyscanner'a getirerek en büyük önceliği yolcular olan bir seyahat firması olmamıza yardımcı oldu.

Rob
Miller

Hukuk Müdürü

Rob son derece deneyimli bir teknoloji Hukuk Müdürü olup, dünya çapında yasal, düzenleyici ve kamu işleri bölümlerimizden sorumludur. Skyscanner sayesinde Arsenal'i nerede oynarlarsa oynasınlar takip etmek için gezi rezervasyonu yapabilir!

Ömür boyu sürecek bir macerada bize katılın

Seyahat etmeyi herkes için çok daha iyi hale getirmeyi amaçlayan dünyanın dört bir yanına dağılmış yetenekli ve tutkulu insanlardan oluşan bir grubuz. Bize katılmaya hazır mısınız?

Tüm iş fırsatlarını görün