Seyahat tutkusuyla gelen birliktelik

Asla durmak yok

Dünyanın dört bir yanına dağılmış yetenekli ve tutkulu insanlardan oluşan bir grubuz. Yenilik yapmaktan veya yeni şeyler denemekten asla korkmuyoruz ve seyahatle ilgili karşılaşılabilecek zorlukları ortadan kaldırarak seyahat etmeyi herkes için çok daha iyi hale getirmeye kararlıyız.

Trip.com Group ailesinin bir üyesi olan ve faaliyetlerini bağımsız olarak yürüten Skyscanner, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya'daki ofisleriyle hızla büyümeye devam ediyor.

1.000’den fazla

çalışan

50

farklı milliyet

8 ofis

dünya genelinde

Şirket kültürümüz

Her gün...

İnsanlar ve dünyamız için doğru olanı yapmaya çalışıyoruz

Seyahatle ilgili zorlukları ortadan kaldırmak için insanları dinliyoruz, destekliyoruz ve sorular soruyoruz

Kısa vadeli kazançlara değil uzun vadeli ilişkilere odaklanıyoruz

İnsanların seyahatle ilgili en iyi kararları çok daha hızlı almalarına yardımcı oluyoruz

Değişime öncülük eden ekibimizle tanışın

Moshe
Rafiah

CEO

Moshe avukatlık eğitimi aldı. Hatta bir futbolcu olmayı istiyordu. Ancak en büyük uzmanlık alanı her zaman seyahat teknolojileri dünyası oldu. 2000 yılında Travelfusion’ı kuran Moshe şimdi her iki şirketin de CEO’su olarak görev yapıyor. Skyscanner’ın modern ve sürdürülebilir seyahatin küresel dönüşümüne öncülük etme misyonunu hayata geçirmek için durmaksızın çalışıyor.

Kris
Beyens

Finans ve Operasyon Direktörü

Yirmi yıldan uzun bir süre boyunca eBay ve GE’de çalışan Kris, çok sevilen şirketlerin amaçlarını unutmadan küresel olarak nasıl büyüyebileceğini biliyor. Finans ve Operasyon Direktörü olarak, operasyonel mükemmelliğe ve Skyscanner’ı her ay kullanan 100 milyon yolcudan başlayarak rakamlara odaklanıyor.

Rob
Miller

Hukuk Direktörü

Rob son derece deneyimli bir teknoloji Hukuk Direktörü’dür ve dünya çapında yasal, düzenleyici ve kamu işleri bölümlerimizden sorumludur. Skyscanner sayesinde, Arsenal nerede oynarsa oynasın takımını takip etmek için gezi rezervasyonu yapabilir!

Stuart
Middleton

Ticari Direktör

On yıldan uzun bir süredir Skyscanner'da çalışan Stuart, bu süre boyunca birçok görev üstlendi. Şu an Ticari Ekip liderliğini yürüten Stuart, dünya genelinde tüm pazarlarda seyahatseverlere en iyi fırsatların sunulmasından sorumlu olarak çalışıyor.

Kathleen
Urquhart

Yetenek Bölümü Başkan Yardımcısı

Skyscanner’ın elde ettiği başarıların arkasında dünyanın farklı noktalarında çalışan yaklaşık 1.000 kişilik ekibimiz yer alıyor. Kathleen, Skyscanner’ın İK ve Ekip operasyonlarını yönetiyor. Her bir ekip üyesinin nerede olurlarsa olsunlar birinci sınıf gelişim olanaklarına ve desteğe sahip olması için çalışıyor.

Piero
Sierra

Ürün Direktörü

Dünya standartlarında tüketici ürünleri geliştirerek kariyerine yön veren Piero, bu hayranlık uyandıran tutkusunu Skyscanner'a getirerek en büyük önceliği yolcular olan bir seyahat firması olmamıza yardımcı oldu.

Laurence
Tracol

Finans Müdürü

Laurence 25 yıllık e-ticaret ve teknoloji deneyimine sahip. Öncesinde 12 yıl eBay’de çalıştı, bir noktada Finans Direktörü Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Kalan vakitlerinde ise girişimciler ve start-up’lar için danışmanlık yapıyor. Odağında Skyscanner’ın kârlı büyüyüşüne devam etmesini sağlamak var.

George
Goodyer

Teknoloji Direktörü

Dünyanın en iyi seyahat ürünlerini sunmamızda en büyük rolü teknoloji oynuyor. George, dünyanın dört bir yanındaki seyahatseverlere karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek için öğrenmeye devam eden ve mesleklerinde ustalaşan mühendislerimize ve bilim adamlarımıza önderlik ediyor.

Steven
Pang

Kıdemli Ürün Müdürü

Kurduğu Çin merkezli seyahat firmasının Skyscanner tarafından satın alınmasıyla ekibe katılan Steven, uluslararası varlığımızı büyütmemize yardımcı oluyor. Skyscanner için yeni ürünler ve iş geliştirme alanlarına odaklanıyor.

Ömür boyu sürecek bir macerada bize katılın

Seyahat etmeyi herkes için çok daha iyi hale getirmeyi amaçlayan dünyanın dört bir yanına dağılmış yetenekli ve tutkulu insanlardan oluşan bir grubuz. Bize katılmaya hazır mısınız?

Tüm iş fırsatlarını görün