Sür­dü­rü­le­bi­lir­li­ğe doğru ilk adımlarımız

Seyahat sektöründeki mo­der­ni­zas­yon ve sür­dü­rü­le­bi­lir­lik yönünde gerçekleşen küresel dönüşüme öncülük etmeyi görev edindik. Yolun daha en başındayız ancak olumlu bir etki yaratma konusunda kararlıyız. İşte yaptığımız değişikliklerden bazıları.

Daha çevreci seçenekler sunuyoruz

Bize uçuşların çevreye olan etkileri hakkında daha fazla bilgi almak istediğinizi bildirdiniz. Artık arama yaptığınızda daha az CO2 yayan uçuşları vurgulayan bir 'Doğa dostu seçim' etiketi göreceksiniz. Geçtiğimiz yıl 10 milyonun üzerinde yolcu, seyahatinde en düşük emisyonlu uçuşu tercih etti.

Bilinçli seyahat

Seyahat sektörü aynı çatı altında toplandı

Travalyst, Sussex Dükü liderliğinde Trip.com Group, TripAdvisor, Booking.com ve Visa gibi seyahat sektöründe dünyanın önde gelen firmalarını aynı çatı altında topluyor. Ortak tutkumuz olan seyahat için bir araya geldik ve bunun gerçek bir kalıcı güç olacağına inanıyoruz.

Travalyst sayesinde gelecek nesiller için dünyanın her yerindeki konumlar ve yerel topluluklar için olumlu bir gelecek sağlanmasına yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Doğal kaynakları korumaktan aşırı kalabalık bölgelerdeki baskıyı hafifletmeye yardımcı olmaya kadar, seyahatlerle ilişkili karbon emisyonlarını azaltmak ve dengelemek için daha etkili yollar bulmayı hedefliyoruz.

Yaşadığımız dünyaya ve birbirimize karşı sorumluluklarımızın olduğunun bilincindeyiz ve hep birlikte değişim için katalizör olma görevini üstlendik.

Travalyst hakkında bilgi alın

So­rum­lu­lu­ğu­mu­zun bilincindeyiz

Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya'da ofisleri olan küresel bir şirket olsak da video konferans teknolojisi sayesinde işle ilgili uçuşlarımızı minimum düzeyde tutuyoruz.

İş için uçmamız gerektiğinde, SkyNRG ile olan ortaklığımızla çevresel etkiyi dengeliyoruz. Sürdürülebilir havacılık yakıtları (SAF) alanında pazar lideri olan SkyNRG, %75'e kadar daha az CO2 emisyonu vaat ediyor.

Sürdürülebilir yakıt hakkında daha fazla bilgi alın