Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Ankara Araç Kiralama

Ankara’ya seyahat planınız mı var? Seyahat amacınız ne olursa olsun Skyscanner araba kiralama uygulamasını kullanın. Araba kiralama gideceğiniz yönde sizlere rahat hareket etme olanağı sağlar. Otobüs kaçar mı, bir sonraki tren ne zaman, o yönde tren var mıydı? Metroyla ulaşabilir miyim, gibi soruları unutun. Araç kiralayarak zamanınızı ve tatilinizi siz yönetin.

Skyscanner araç kiralama konusunda en iyi teklifi alabilmeniz için en iyi araç kiralama şirketleri ile çalışır. Ankara’dan Esenboğa Havaalanından teslim alacağınız araçlar için günlüğü 68 TL’den başlayan fiyatlarla assistcarrental.com, ercrent.com, linesrentcar.com ve bilinen birçok araba kiralama şirketlerinin tekliflerini karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Havaalanından, Etimesgut ve Ankara’nın merkezinde bulunan birçok semtten, Kızılay, Çankaya gibi, teslim alabileceğiniz araçlar ekonomik sınıf araçlardan, lüks Premium sınıf araçlara kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip. İhtiyaç veya zevkinize uygun araçlar için kriterlerinizi belirleyin ve seçiminizi yapın. Dilediğiniz noktadan teslim alacağınız arabanızı nerede teslim edeceğinize siz karar verin.

Ankara’da araba kiralama seçiminizi, havaalanından veya kentin arzu ettiğiniz noktasından teslim aldığınız aracınızı yine teslim aldığınız noktaya bırakmakta serbestsiniz. Sabah ve akşamüzeri iş çıkışı saatlerinde kent merkezinde trafik sıkışıklığı yaşandığını unutmayın. Ankara’da Eskişehir Yolu, Kızılay, Konya Yolu, Genelkurmay Kavşağı, Atatürk Caddesi, Mithatpaşa Yolu iş giriş ve çıkış saatlerinde trafiği yoğun olan bölgelerin başında geliyor. Belirtilen saatler dışında Ankara’da çok sorunlu bir trafik yaşanmadığını söylersek sizleri yanıltmış olmayız. Ankara’da şehir içinde kullanacağınız otoyollarda ve kent içi caddelerde herhangi bir ücret uygulaması bulunmuyor. Kente giriş yönünde bulunan TEM Otoyolunda ücretli giriş ve çıkışlar mevcut. Kent içinde Ankara Belediyesince belirlenen park alanlarına makul bir ücret karşılığında park yeri bulmanız mümkün. Kent içinde bir derecede sıkıntılı olabilecek park alanı sorunu kent merkezinden uzaklaştıkça ortadan kalkmakta. Ankara trafiğinde bisiklet kullanan kişilerin sayısı çok fazla değil. Trafik içinde hızlı şekilde hareket etme özelliği gösteren sürücülere dikkat etmenizde fayda var. Ankara’da genellikle Kasım ayı sonuna doğru başlayan kar yağışı ve soğuk hava koşulları, Şubat ayı sonuna kadar, bazı yıllarda ise Mart ayında bile devam edebilir. Bu aylarda merkezde zaten yoğun olan trafik sıkışıklığı kar yağışıyla birlikte daha da artmaktadır. Soğuk ve karlı havalarda sürüş güvenliğiniz açısından kent içinde ve dışında daha dikkatli olmanız önerilmektedir. Kiraladığınız aracı havaalanından teslim alırken ehliyetinizin yanınızda olmasına özen gösterin. Seçeceğiniz araç sınıfında en iyi fiyat teklifini elde edebilmeniz için oldukça geniş bir bilgi bankasına sahip olan Skyscanner dünyanın en önde gelen araba kiralama şirketleriyle çalışır. En iyi fiyatları karşılaştırarak seçiminize sunan Skyscanner en iyi araba kiralama teklifi için yardımınıza hazır.

Ankara’da kent içinde ziyaret edebileceğiniz, Eymir Gölü, Mogan Gölü kıyısında bulunan Gölbaşı semti, şehrin karmaşasından uzaklaşmak için Beynam Ormanları içinde bulunan Bala, aracınızla zaman sınırı olmadan ziyaret edebileceğiniz bölgelerdir. Ankara’da kiralayacağınız dilediğiniz sınıftaki araçla kentin yakın çevresindeki doğal ve kültürel hazinelerle dolu bölgeleri rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. Ankara Nevşehir arası araçla 296 Km, kiraladığınız özel araçla yaklaşık olarak 3,5 saatte ulaşabileceğiniz Nevşehir’de Kapadokya bölgesini ziyaret edebilir, dünyaca ünlü peribacalarını görebilirsiniz. Modern şehircilikte bir örnek olan, parkları, köprüleri, nostaljik tramvayı ve Porsuk Çayında oluşturulan yapay plajıyla ünlü Eskişehir Ankara’dan yalnızca 233 km uzaklıkta. Osmanlı mimarisinin iyi korunmuş örneklerini görebileceğiniz Safranbolu, termal banyolarıyla Kızılcahamam ziyaret edebileceğiniz, ulaşabileceğiniz uzaklıkta. Skyscanner araba kiralama uygulamasıyla en uygun araba kiralama seçenekleri karşınızda seçim sizin, yollar sizin. Skyscanner araba kiralama uygulamasıyla özgürce seyahat edin.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.