Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

İstanbul Araç Kiralama

Şairlerin şiirlerinde anlata anlata bitiremedikleri muhteşem şehir İstanbul, bir toplu taşıma aracında oturacak yer ararken veya boş taksi bulmaya çalışırken pek de şiir yazmayı düşündürmüyor insana. İstanbul`a hakkını vermek için öncelikle ulaşım sorununu çözmeniz gerekir, bunun için ise en ekonomik ve pratik çözüm ihtiyacınıza göre bir araç kiralamak olabilir.

İstanbulda bulunma sebebiniz ne olursa olsun, tüm büyük şehirler gibi bu şehirde de arabanız yoksa ulaşım başlıbaşına bir sorun olmaktadır. İşte bu noktada Skyscanner ayağınızı yerden kesmenizi sağlayarak, İstanbulu özgürce dolaşma imkanı sunmaktadır. Skyscanner araba kiralama sayfasında, bir çok araç kiralama şirketinin tekliflerini değerlendirerek, İstanbulu keşfetmek için en uygun aracı bulabilir ve şairlerin yaza yaza bitiremediği şehri gönlünüzce gezebilir, hatta belki bir şiir de siz yazabilirsiniz. İstanbulda son derece güvenilir ve kaliteli hizmet veren araç kiralama şirketleri ile çalışmakta olan Skyscanner; Argus Car Hire, Rentalcars, Holiday autos gibi uluslararası tanınan markaların yanında Nokta Rent a Car ve Otorento gibi yerel araç kiralama şirketlerinin uygun fırsatlarını sunmakta.

İstanbul`un Asya ve Avrupa yakasında bulunan iki uluslararası havaalanı ve merkezi tren istasyonları başta olmak üzere, şehrin birçok farklı bölgesinde bulunan araç teslim noktaları ve farklı kategorilerde son derece geniş yelpazede bulunan araç seçenekleri seçiminize sunulurken, ister kalabalık bir arkadaş grubu olarak veya ailenizle bir ziyaret ya da tek başınıza bir iş ziyareti hangi amaçla olursa olsun, beklentiniz ne kadar yüksek olursa olsun gönül rahatlığıyla direksiyonuna geçebileceğiniz bir aracın anahtarı sizi bulacaktır.

İstanbulda araç kiralarken bilgi sahibi olmanız gereken önemli konulardan biri şehir trafiği, bütün büyük şehirlerin ortak sıkıntısı olan trafik, İstanbulda da karşınıza çıkmakta. Planınızı yaparken özellikle işe gidiş ve dönüş saatlerinde İstanbul genelinde yoğunlaşan trafiği gözönüne almanız gerekmektedir. Arupa ve Asya yakası geçişlerinde Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet köprülerinde paralı geçiş uygulaması olduğunu da hatırlatalım.

Bir kıyı şehri olan İstanbulda araç kiraladığınızda bizim tavsiyemiz mümkün olduğunca sahil yollarını tercih etmeniz, böylece sıkıcı bir iş toplantısına bile gidiyorsanız, muhteşem manzaralar eşliğinde yapacağınız bu yolculuk, sizi motive edecektir. Ayrıca İstanbulda kıtalararası bir yolculuk yapabilir ve Boğaziçi veya atih Sultan Mehmet köprüsü`nden geçerken büyüleyici boğaz manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Zengin tarihinin izlerini tüm görkemiyle taşıyan aynı zamanda doğal güzellikleriyle de büyüleyen İstanbul`da ve çevresinde görülmesi gereken tarihi ve doğal mekanlar, turistik merkezler sayılamayacak kadar çok ancak altı çizilen önemli turistik noktalar dışında yıllardır bu şehirde yaşayanların bile gözünden kaçan görülesi mekanları kiraladığınız araçla özgürce keşedebilirsiniz. (http://www.skyscanner.com.tr/haberler/istanbulda-yasadiginizi-hissetmek-icin-goermeniz-gereken-yerler)

Atatürk Havaalanına 22 km. mesaede bulunan ve etkileyici tarihi dokusu ve egzotik atmosferiyle Kapalı çarşı, yakın çevresinde bulunan bir Osmanlı mimari örneği Topkapı Sarayı, Bizans döneminden kalma Ayasofya Müzesi İstanbulun görülmesi gereken sayısız turistik mekanlarından sadece birkaçı. Beşiktaş Vapur İskelesi yakınında bulunan Muhteşem Dolmabahçe Sarayı ve harika bir sahil manzarası eşliğinde araba kullanarak ulaşabileceğiniz tarihi Rumeli Hisarı İstanbulun gözbebeklerinden.

Skyscannerın her amaca ve bütçeye uygun seçeneklerle sunduğu araç kiralama tekliflerini değerlendirerek, oldukça büyük bir şehir olan ve zengin bir toplu taşıma ağı bulunmasına rağmen, kalabalık nüfusu nedeniyle ulaşım sorunu yaşanan İstanbulda, çok daha özgür hareket edebilme şansını yakalayabilir, şehrin sahip olduğu bir çok güzelliği keşfedebilirsiniz.

Araç kiralama şirketlerine göre değişmekle birlikte genellikle kiralama yaşı 25 – 75 olarak belirlendiğinden dolayı, aracınızı teslim alırken 25 yaşın altındaki sürücülerin, ek ücret ödeme olasılığı olabileceğini hatırlatalım.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.