Harita

İtalya Uçak Bileti Fiyatları

La Dolce Vita! Rönesans’ın doğum yeri olan ve her köşesi açık bir hava müzesi niteliğinde olan İtalya’ya uçak biletinizi  bulmak için Skyscanner aracılığıyla, tek sitede yüzlerce havayolu şirketinin fiyatlarını kıyaslayabilirsiniz. Skyscanner, size en iyi uçuş olanaklarını sunar.

Sanat’tan mutfak kültürüne; unutulmaz doğasından, moda dünyasına katkılarıyla İtalya her şeye sahiptir. Zeytinyağı, makarna, pizza, moda, galeriler, Romalılar'dan kalma eserler, Rönesans mimarisinin en güzel örnekleri... İtalya’nın sunduğu tarihi ve doğal güzellikler saymakla bitmez. İtalya, UNESCO Dünya Kültür Mirasları listesinde en çok yere sahip ülkedir. Roma, Floransa ve Venedik gibi şehirleri yüzyıllardır dünyanın her tarafından ziyaretçileri  cezbeden İtalya, aynı zamanda kayak merkezleri, gölleri ve plajlarıyla da ünlüdür. Bütün bunların yanında İtalyan usulü yaşam başlıbaşına bir törendir. Bir sokak Kafesinde  Espresso’nuzu yudumlarken gelen geçen birbirinden şık İtalyanları seyretmek, ya da sıcak bir günde terasta Akdeniz mutfağının lezzetlerini tatmak  unutamayacağınız anlar olacaktır.

Turistler’in en çok rağbet ettiği bölgelerin başında Toskana Bölgesi gelir. Floransa, Lucca, Sienna ve Cortona gibi muhteşem güzellikte şehirleriyle tanınan bu bölgenin doğası pastoral bir resimden fırlamış gibidir. Yeri gelmişken Floransa’da 1784 yılında kurulmuş olan Galleria dell’Accademia müzesini mutlaka gezerek, buradaki heykel ve resim koleksiyonlarını görün. Müzenin ev sahipliği yaptığı en ünlü eser Michelangelo’nun David adlı heykelidir. Heykel 1501-1504 yılları arasında yapılmıştır.

İtalya’nın başta Roma. Milano, Bolonya, Venedig ve Napoli olmak üzere belli başlı ana şehirlereine ucuz uçak bileti bulmak için, Skyscanner’de yüzlerce havayolu şirketini ve seyahat acentasını ücretsiz kıyaslayın. Yolculuk tarihleriniz esnekse tüm ayı görüntüleyin ve İtalya’ya en ucuz uçak biletini hangi tarihlerde bulabileceğiniz bilgisinie ulaşın. Li Vita Italiana’yı yaşayın.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.