En büyük önceliği “siz” olan bir seyahat firmasıyız.

İstediğiniz gibi seyahat edin

2003 yılında diğerlerinden farklı bir hizmet sunmak üzere yola çıktık. Seyahat etmeyi çok zor bir iş gibi hissettiren kafa karıştırıcı sitelere bir alternatif oluşturarak tüm uçuş seçeneklerini tek bir yerde göstermek istedik.

Çıktığımız yolda hızla ilerledik ve basit bir uçuş arama motorundan seyahat alanında küresel bir lider haline geldik. Dünyanın dört bir yanından 100 milyondan fazla insanın seyahat planlarında kendilerine yardımcı olması için uygulamamıza ve web sitemize güvenmesi bizi gururlandırıyor.

Seyahat sürecini olabildiğine basit hale getirmeye odaklanmış bir firma olarak mükemmel bir seyahat için uçuş, otel ve araç kiralama konusunda kendileri için en iyi seçenekleri bulmalarına yardımcı oluyoruz.

Ancak bununla yetinmiyoruz.

Seyahat sektöründeki mo­der­ni­zas­yon ve sür­dü­rü­le­bi­lir­lik yönünde gerçekleşen küresel dönüşüme öncülük etme görevini üstlendik.

Modern seyahat ne anlama geliyor?

Seyahat özgürlük demektir. Kısacası seyahatinizi planlamak ve rezervasyon yapmak bir angarya değil basit bir işlem olmalıdır.

Sizin için en uygun olanı seçmek üzere en iyi fiyatları ve en esnek seçenekleri aradığınızın farkındayız. İşte bu yüzden, uygulamamızın ve web sitemizin her zaman çok basit ve hızlı olduğundan emin olmak için sürekli çalışıyoruz.

Nereye gitmek istediğinizi, ne zaman gitmek istediğinizi seçin ve başka hiçbir yere bakmanıza gerek kalmadan binlerce site arasından en iyi fiyatı alın. Ayrıca, seyahat tarzınız veya bütçeniz ne olursa olsun beklentinize en uygun seyahati bulmanıza yardımcı olabileceğimiz tüm seçenekleri gözden geçirin.

Seyahatiniz konusunda esnek misiniz? En uygun fiyata nereye gidebileceğinizi görmek için arama yaparken "Her Yere" seçeneğini kullanın. Aklınızda gitmek istediğiniz bir yer mi var? Ücret değişikliklerinden haberdar olmak için Fiyat Uyarıları özelliğimizi kullanın.

Ne zaman ve nereye gideceğinize karar verdikten sonra, 30'un üzerinde dil seçeneğine sahip uygulamamızdan veya web sitemizden sadece birkaç adımda hızla rezervasyonunuzu yapın.

Sürdürülebilir seyahat ne anlama geliyor?

Seyahat etmek hayatın en büyük zevklerinden biridir. Her neslin bu keyfi yaşayabilmesini istiyoruz.

Sizin için en doğru kararı verebilmenizi sağlayacak tüm seçenekleri sunuyoruz. Buna daha az CO2 yayan uçuşları vurgulayan 'Doğa dostu seçim' etiketimiz de dahil. Şu ana kadar 10 milyondan fazla yolcunun seyahatlerinde en düşük emisyonlu uçuşu seçmelerine yardımcı olduk.

Bu sadece bir başlangıç. Sür­dü­rü­le­bi­lir­lik konusunda çok ciddiyiz ve bu konuda kendimizi sorumlu tutacağız. Skyscanner olarak tüm seyahatlerimizde çevresel etkiyi dengelemek için sürdürülebilir havacılık yakıtı (SAF) alıyoruz. Kendini dünyayı hem insanlara hem de şehirlere fayda sağlayacak şekilde keşfetmenin yeni yöntemlerini bulmaya adamış bir ekibiz.

Ayrıca, tüm bu zorlukların üstesinden tek başımıza gelemeyeceğimizin bilincindeyiz. İşte bu yüzden Travalyst'i hayata geçirmek için Sussex Dükü ve sektörün önde gelen firmalarıyla birlikte çalışıyoruz. Hep birlikte değişimi hızlandıracağız ve herkesin nesiller boyunca dünyamızı keşfetmesine ön ayak olacağız.

Seyahatin ötesine yolculuk

Dünyanın seyahat etme şeklini değiştirme görevini üstlendik.

Şu ana kadarki yolculuğumuz

2003

Üç arkadaşın bir araya gelerek uçuşların çok daha kolay bir şekilde karşılaştırılmasını sağlayacak yeni bir yöntem geliştirmeye karar vermeleriyle seyahat sektöründe büyük bir değişim başladı. Skyscanner gezginlerin hizmete girdi!

2006

İnsanlara en ucuza uçabilecekleri varış noktalarını göstermek için oluşturulan popüler 'Her Yere Ara" özelliği kullanıma sunuldu.

2009

Küresel bir şirket olduk ve sitemiz 30 dilde hizmet vermeye başladı.

2011

Hareket halindeyken dahi rezervasyon yapmayı çok kolay hale getiren uygulamamız kullanıma sunuldu.

2012

Gezginlerin hiçbir şeyi kaçırmamaları için fiyat değişikliklerinden haberdar olmalarını sağlayan Fiyat Uyarıları özelliğini hayata geçirdik.

2013

Araç kiralama hizmetini başlatarak uçuş bulmanın ötesine geçtik.

2014

Sonrasında, kullanıcıların en mükemmel seyahati planlayabilmeleri için otel rezervasyonu hizmeti sunmaya başladık.

2016

Şirketimiz, Ctrip (şimdi Trip.com Grubu) tarafından 1,4 milyar £ değerinde bir anlaşma ile satın alınmıştır. Seyahat teknolojisi alanında Avrupa'da şu ana kadarki en büyük satın alma oldu.

2018

Tüketicilerin haklarını savunan Which?, Skyscanner’ı “En iyi uçuş karşılaştırma hizmeti” olarak seçti.

2019

Aylık 100 milyon kullanıcıya ulaştık ve seyahat sektöründeki mo­der­ni­zas­yon ve sür­dü­rü­le­bi­lir­lik yönünde gerçekleşen küresel dönüşüme öncülük etme görevini üstlendiğimizi duyurduk.

Bu sizin dünyanız.
Bizimle keşfedin.

Uçuşlar

Kısa kaçamaklardan hiç unutamayacağınız maceralara, milyonlarca uçuş için en iyi fiyatlar tam burada. Hiçbir gizli ücret yok. Hiçbir gizli masraf yok.

Aktarma sayısı ve kalkış saati gibi akıllı arama filtreleri sizin için en mükemmel uçuşu bulmanıza yardımcı olur. Ayrıca, seyahatlerinizde daha fazla tasarruf etmenizi sağlayacak birçok ipucu ve püf noktamız var.

Uçuşunuzu bulun.

Oteller

Gideceğiniz yere ulaşmak yolculuğun sadece bir kısmı. En düşük maliyetliden en lüksüne, dünyanın dört bir yanından konaklama seçenekleriyle seyahatinizi tamamlamanıza yardımcı olmak için buradayız.

Seyahat dünyasındaki en büyük isimlerin fiyatlarını karşılaştırın. Dünyanın en büyük otellerindeki müthiş fiyatlarımızla daha da çok tasarruf edin.

Odanızı bulun

Araç kiralama

Doğru aracı bulmanız için arama yapmayı, karşılaştırmayı ve rezervasyon yapmayı kolaylaştırırız. Aile dostu SUV'lerden üstü açılabilir lüks otomobillere kadar her tür araç için en iyi fiyatı alırsınız.

Sizin için en iyi seçimi yapabilmenizi sağlamak üzere her bir fırsatı yakıt politikası, teslim alma konumu ve sigorta kriterlerine göre değerlendiririz.

Aracınızı bulun

Yeni bir görünüş ve daha cesur bir bakış açısı

Seyahatin bizi değiştirecek güce sahip olduğuna inanıyoruz. Biz de seyahati değiştirecek güce sahibiz.

Yeniliklere göz atın