Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

İzmir Araç Kiralama

Toplu taşıma araçlarında itilip kakılmadan, boş taksi bulmak için zaman kaybetmeden,bir yere yetişmek için koştururken kalabalıklar tarafından ezilmeden İzmir'de olmanın tek yolu bir araç kiralayıp, zamanı beklemek yerine zamanı gerektiği gibi kullanmak gerekmez mi?

Skyscanner işte tam da bu doğrultuda hizmet veriyor, hem zamanınızı hem de paranızı en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlayan Skyscanner, araç kiralama sayfasında yüzlerce İzmir araç kiralama teklifini karşılaştırarak, sizin amacınıza ve cüzdanınıza en uygun seçenekleri seçiminize sunuyor.

Argus Car Hire, Holidayautos., Rentalcars.com gibi uluslararası isim yapmış araç kiralama sektörünün devleri ve Türkiye çapında son derece kaliteli araç kiralama hizmeti veren Nokta Rent a Car ve Otorento gibi isimlerlerin servislerini İzmir'lilere ve İzmir'i ziyaret edenlere ulaştıran Skyscanner, bu büyük şehrin ulaşım sorununa, araç kiralama gibi ekonomik ve pratik bir çözüm ile dokunmaktadır.

İzmir şehir merkezine 20 km mesafede bulunan Adnan Menderes Havaalanı ve 16 km mesafede bulunan Gazi Emir havaalanı başta olmak üzere şehir merkezinde bir çok noktada ve İzmir çevresinde Efes, Çeşme, Alaçatı, Foça, Pergamon, Karaburun gibi birçok ilçede de aracınızı teslim alabileceğiniz teslim noktaları mevcut.

İzmir'de yaşıyor veya iş amaçlı bir ziyarette bulunuyor olabilirsiniz veya ailenizle bir tatil için geldiniz. Sebep her ne olursa olsun size uygun bir araç bularak, İzmir'i kiralık araç konforunda daha fazla seveceksiniz. Ailenizle çıktığınız bir tatilde eğer arabanız yoksa kiralık bir araba edinmek kaçınılmaz, özellikle de İzmir gibi büyük şehirlerde.

Kordonda bir yürüyüş için toplu taşıma kullanacaksanız, yolda kaybettiğiniz zaman ve yaşadığınız stres, yaşayacağınız güzelliği gölgeleyecektir. Oysa büyük bir araba araba kiralayarak, ailenizi alıp sahilde sürüş keyfi yaşamak, ya da çeşmeye doğru yol almak daha cazip değil mi?

Türkiye'nin en büyük şehirlerinden biri olmasının yanısıra İzmir, çevresinde ve yakınında bulunan popüler tatil ve turizm merkezleri ile de son derece talep gören, hem iş hem de eğlence amaçlı yoğun olarak ziyaret edilen bir şehir. Şehir içinde de kiralanacak bir araba hayat kurtarırken, yakın çevrede bulunan turizm merkezlerine ulaşım söz konusu olduğunda, uygun bir araba kiralamak neredeyse karşı konulmaz bir ihtiyaca dönüşüyor.

Araba kullanma konusunda bütün büyükşehirlerin karşı karşıya kaldığı trafik ve kalabalık ki İzmir bu konuda İstanbul ve Ankara ile kıyaslandığında daha şanslı, bu gibi sorunların söz konusu olması dışında, çok güzel bir şehir olan İzmir'de araba kullanmak çok da keyifli bir aktivite diyebiliriz. Sabah işe başlama saatlerinde yoğun olan trafik özellikle akşam iş ve okul çıkış saatlerinin değişmez yoğunluğu artık alışılan ve göze alınarak planların yapıldığı bir durum. İzmir'in kalbi olan Konak'ta olduğu gibi İzmir'de birçok tek yönlü sokak bulunduğunu hatırlatalım.

Beş bin senelik tarihi ve doğal güzellikleriyle oldukça özel ve güzel bir şehir olan İzmir ve çevresinde görülmesi gereken sayılamayacak çok yer ve mekan bulunmakta. İşte size yardımcı olabilecek bir link.

İzmir Aydın Karayolu'nun 73. kilometresinde bulunan Selçuk'ta dünyaca ünlü dev bir açıkhava müzesi olan Efes Antik Kenti bulunmakta, şehre 47 km mesafede ise MÖ 1050-1000 yıllarından kalma bir İyon kenti olan Seferihisar yer alıyor, İzmir'e 80 km mesafede bulunan turizm cenneti Çeşme, merkeze bir saatlik bir araba yolculuğu ile ulaşılabilen ve bir çok tarihi eseri barındıran Foça İzmir'de bir araba kiralayarak görebileceğiniz ve olağanüstü manzaralar eşliğinde elbetteki emniyet kemeriniz takılı olmak şartıyla eşsiz sürüş deneyimleri yaşayabileceğiniz bazı noktalar.

İş veya gezi amaçlı her anlamda büyük kolaylık sağlayan ve zaman kazandıran, akıllıca bir ulaşım çözümü olan araç kiralama, Skyscanner'ın inanılmaz uygun fırsatlarıyla birleşince hayat kurtarıyor.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.