Antalya

15 Ara 2018 - 16 Ara 2018

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Antalya şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Tekeli Konaklari, The Room Hotel & Apartments ve Antalya Inn Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Antalya konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Antalya otelleri

en düşük 125 TL
en düşük 189 TL
en düşük 236 TL

Yolcular Antalya için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,1
Maceraperest Yolcular
8,1
Doğa Tutkunları
7,7
Ailece Seyahat Edenler
7,1
Lüks Seyahatçiler
Üye değerlendirmeleri (108)
Selçuk Şentürk
Selçuk ŞentürkIstanbul
7.05.2018

Well, what can I say it is Antalya and really one of the most beautiful city in Turkey and Mediterranean

Mahsa Kh
Mahsa KhTehran
13.05.2017

I've been in Antalya for sux days.It was an awesome trip.It's good for relaxing

Peter Koghee
Peter KogheeAmsterdam
14.05.2016

ANTALYA In short, Antalya is a great old city whose city centre is beautiful. History all around you, the Turkish people are friendly, the food is great and the beach like you’re in heaven.

m1hausen™
m1hausen™Cologne
7.11.2015

A Boom town in Turkey with today more than 1,5 Mio. Inhabitants. The old part of the town is called Kaleiçi and is really beautiful.

Türkiye seyahati planlayın