İstanbul otellerini karşılaştırın, tasarruf edin

Üzgünüz, 30 geceden daha uzun konaklamaları desteklemiyoruz.

En iyi İstanbul otellerini haritamızda arayın

İstanbul bölgesinin veya ziyaret etmek istediğiniz yerlerin yakınındaki otelleri bulmak için haritamızı kulanın.

En iyi İstanbul otelleri. Değerlendirmeleri okuyun

İçiniz rahat olsun, konaklamanız için mükemmel bir seçim yaptınız. Rezervasyon yapmadan önce gerçek misafirlerin değerlendirmelerini okuyun.

Daha fazla otel gör

İstanbul - Oteller

Türkiye`nin yüreğinin attığı, gözünün parladığı dünyaya gülümseyen yüzü, kimi şaire göre şiir tadında, kimi yazara göre masal tadında bir şehir olan İstanbul, Dünyada İki kıtayı birleştiren tek şehir ve başkentliğini yaptığı üç büyük imparatorluğun izlerini her köşesinde taşımakta.

Türkiye'nin en büyük ve en kalabalık şehri olan İstanbul, resmi başkent olmasa da ekonomik alanda başkenti sayılabilir. Türkiye`nin ticaret ve finans merkezi olan İstanbul aynı zamanda doğal güzelliği, zengin tarihi, renkli kültürü ile çok önemli bir turizm merkezidir.

Ziyaretçilerini her an şaşırtıp heyecanlandıran bir dinamiğe sahip olan İstanbul, yılın her mevsiminde yurt içinden ve yurt dışından yoğun ziyaretçi akınına uğramakta. Sizi yüzlerce yıllık tarihi eserleriyle geçmişe götürüp, beklemediğiniz bir anda modern yüzü ile şaşırtan bir potansiyele sahip.

Yedi tepe üzerine kurulu olan bu büyülü şehirde görülmesi gereken tarihi camiler, görkemli saraylar, müzeler, sarnıç ve tarihi çarşılar ve sayılamayacak kadar çok sayıda tarihi eser bulunmakta.

İstanbul, kültürel zenginliği ve tarihinin yanısıra modern otelleri, restoranları, renkli eğlence sektörü ile konferans ve kongreler için de mükemmel bir mekandır.

Ziyaretçi sayısı her geçen gün artan İstanbul, her ihtiyaca cevap veren konaklama seçenekleriyle ağırlamakta ziyaretçilerini. Her tür müşteri profiline hitap eden konaklama seçeneğinin bulunduğu şehirde, dünyaca ünlü 5 yıldızlı otellerin yanısıra sokak aralarında düşük bütçeli oteller de bulmak mümkün.

Yılın her mevsiminde ziyaretçilerini ağırlayan lüks oteller genellikle büyülü İstanbul Boğazı manzarasına hakim bölgelerde veya lüks semtlerde bulunmakta ve sınırsız konfor sunmakta.

İş seyahatindeyseniz, İstanbul'un merkez ve merkeze yakın semtlerinde, kongre ve toplantı salonlarıyla son derece kaliteli hizmet sunan oteller bulmanız mümkün. Aynı zamanda davet, kutlama, düğün, mezuniyet gibi özel organizasyonlar için de amaca en uygun otelleri bulmanız mümkün.

Yoğun olarak İstanbul`un tarihi semti Taksim civarında bulunan Butik oteller, keyifli bir konaklama vadetmekte. Taksim dışında aynı yoğunlukta olmasa da şehrin her noktasında bir butik otel bulmanız mümkün.

İstanbul sınırları içinde, ancak biraz daha sakin ve doğa ile içiçe bir konaklama ise tercihiniz, Büyükada, veya Şile otelleri tüm isteklerinizi karşılayacak kapasiteye sahip.

İstanbul her açıdan çok doyurucu bir şehir, çılgınca eğlenebilir, gözlerden uzak sakin bir tatil geçirebilir, tarihi inceleyebilir, ya da sadece oturup şehri izleyebilir ve seçiminiz ne olursa olsun en uygun konaklama seçeneğine ulaşırsınız.

Arkadaşlarınız veya aileniz ile grup olarak ziyaret halindeyseniz, Apart oteller sizin için en uygun seçenek. Haftalık veya aylık ödeme yapabileceğiniz Apart Oteller, ihtiyaca göre bir veya iki yatak odası, oturma odası ve mutfaktan oluşmakta ve ev konforu sağlamakta. Şehrin genelinde bulabileceğiniz apart oteller, bulundukları semte bağlı olarak farklı fiyat aralıkları ile hizmet vermekte.

Bir başka konaklama seçeneği olan İstanbul Pansiyonları, sınırlı bütçeye sahip ziyaretçiler için mükemmel seçim.Şehrin merkezinde bulabileceğiniz gibi, Şile, ağva, Kilyos gibi, hem deniz ve güneşten faydalanabileceğiniz, merkeze göre daha sakin bölgelerde konaklamanızı sağlayacak pansiyonlar bulmanız mümkün.

İstanbul`da uzun süreli bir konaklama planı içerisindeyseniz, kiralık daire seçeneği mevcut. Günlük konaklamalarınız için dahi kullanabileceğiniz kiralık daireler, bütçenize bağlı olarak, son derece lüks dairelerden, düşük bütçelere hitap eden daha sade dairelere kadar bir çok seçenek mevcut.

Doğanın en güzel renkleri, tarihin en etkileyici sayfaları ve kültürün en renklisiyle ağırlar sizi İstanbul..

 

Hoşgeldiniz