Antalya Havaalanında En Uygun Araç Kiralama. Günlük 162 TL*

Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

###Antalya'da araba kiralama

Antalya denince doğal olarak akla deniz, güneş, kum üçlüsü ile harika bir tatil geliyor ancak bu güzel şehri iş amaçlı da ziyaret ediyor olabilirsiniz. Her durumda Antalya seyahatinizi en iyi, en rahat ve sınırlanmadan geçirebilmeniz için Skyscanner`ın araba kiralama sayfasını ziyaret edin ve gönlünüzce kullanabileceğiniz bir arabayla ayağınızı yerden kesin.

###Antalya Havaalanında nerede ve nereden araba kiralanabilir

Antalya Havaalanında faaliyet gösteren National Alamo, Europcar, Hertz, budget,Avis, Filo, Aytucar, Travelium gibi uluslararası ve yerel şirketler aracılığı ile havaalanına iner inmez ulaşım sorununuzu en kolay ve hızlı yoldan çözmeniz mümkün. Tercihinize göre Türkiye dışından Antalya'ya geliş söz konusu ise varış terminalinize bağlı olarak 1. veya 2. Dış Hatlar terminallerinde ya da yurt içi uçuşlar için İç Hatlar terminalinde bulunan ofislerden birini tercih edebilirsiniz. Yemek, alışveriş gibi her tür ihtiyacınızı karşılayabilecek olanaklara sahip, son derece büyük ve kapsamlı bir havaalanı olan Antalya-havalimani'ında zaman geçirebilir veya hemen bagajınızı ve arabanızı teslim alıp yola çıkabilirsiniz.

###Antalya Havaalanından şehir merkezine ulaşım

Özellikle yaz aylarında Avrupa'nın en yoğun havaalanlarından biri olan Antalya Havaalanı, Antalya'ya ve çevre kasabalara ulaşımı son derece kolay, şehir merkezinin yaklaşık 15 km. kuzey doğusunda bulunmakta ve Antalya'ya D400 kara yoluyla bağlanmaktadır. 2.000'den fazla araç için park alanının bulunduğu Antalya havalimanında park sürenizin ilk on beş dakikasının ücretsiz olduğunu hatırlatalım.

Arabayla yaklaşık yarım saatlik bir mesaffede bulunan Antalya şehir merkezinde, iş saatlerinde yoğunlaşan trafik şehri havaalanına bağlayan Serik Caddesi'ne de yansımakta ve özellikle kavşaklarda yoğun trafik görülmektedir. Serik Caddesi ana yolun yanısıra yan yoluyla da kullanılabilmekte.

###Antalya Havaalanı civarında Benzin Istasyonlari

Aracınızı, yaptığınız anlaşmaya bağlı olarak boş veya dolu depo ile teslim alacağınızdan havaalanı civarında bulunan benzin istasyonunlarını bilmenizde büyük yarar var. En yakın benzin istasyonu İç Hatlar terminalinden yaklaşık 10 dakikalık bir mesafede, Aksu'da Macun Köyü Mevki'inde bulunmakta. Ayrıca Antalya şehir merkezine gitmek için Havaalanından Lara yolu üzerinden çıktığınızda, Serik Caddesi'ne ulaşabilirsiniz, Serik Caddesinden Antalya'ya doğru devam ederken, yaklaşık 8 km mesafedeki Altınova'da Sinan Mahallesi'nde ve sonrasında da aynı güzergah üzerinde bir çok benzin istasyonu bulmak mümkün.

###Antalya havaalanı civarında görülecek yerler

Antalya'ya kadar gitmişken, arabanızı da teslim almışken, sürüş mesafesinde bulunan ve görmenizi tavsiye edebileceğimiz bir kaç adres verelim.

####Belek

Antalya Havaalanına yaklaşık 40 km mesafede bulunan ve Türkiye'nin en popüler tatil yörelerinden biri olan Belek, doğal güzellikleri, tertemiz denizi, plajları ile tam bir cazibe merkezidir. bu güzel beldeye gitmek için havaalanı Lara yolundan devam ettiğinizde D400 otoyolunda Serik Caddesine çıkabilirsiniz, Serik Caddesini Belek ayrımına kadar takip edin ve Atatürk Caddesi'nden Belek merkezine ulaşmanız mümkün.

####Kemer

Antalya Havaalanından yaklaşık 1 saatlik bir araba yolculuğu ile ulaşabileceğiniz Kemer, binlerce yıllık antik kentleri ve boylu boyunca uzanan rüya gibi kumsalları ile Akdeniz'in en popüler tatil yerlerinden biri. Yaklaşık 60 km mesafede bulunan Kemer'e keyifli bir araba yolculuğu için; Havaalanı Lara yolundan D400 otoyoluna çıkarak Antalya-Kemer yolu üzerinden devam edin ve yaklasık 56. km'de bulunan kavşaktan dönerek Kemer'e doğru ilerleyebilirsiniz.

####Olimpos

Bir başka tarihi mekan Olimpos, Hellenistik Devir'de kurulmuş olan antik bir Likya liman kentidir, ayrıca barındırdığı deniz kaplumbağaları ve inanılmaz doğası ile mutlaka görülmesi gereken bir belde. Antalya Havaalanının yaklaşık 100 km güneyinde bulunan Olimpos'a gitmek için D400 otoyolu üzerinden, Kumluca Kemer yolunu takip edin, yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculuk sonrası Olimpos Dinlenme Tesisleri önünden sola saparak yolu takip edin ve son derece keyifli bir araba yolculuğu sonrası bu doğa ve tarih hazinesi beldede keşfe çıkın.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.