Neden Skyscanner?

Dünyayı önünüze sermek istiyoruz. Gideceğiniz yeri seçmekten en iyi fiyatı bulmaya kadar tüm seçeneklerin parmaklarınızın ucunda olmasını amaçlıyoruz. İşte bu yüzden, seyahat etmeyi herkes için çok daha iyi bir hale getirmeye odaklandık. Tüm planlama ve rezervasyon deneyimini başından sonuna kadar kolay, basit ve eğlenceli hale getirmek. Seyahatinizden memnun kaldığınızdan ve harcadığınız paraya değdiğinden emin olmak. Sektörümüzü daha şeffaf bir hale getirmek ve güveninize layık olmak.

Yaptığımız her şeyde bu ruhla hareket ediyoruz. Her zaman yanınızda olmaktan ve seyahat alanında dünyanın en güvenilir sitesi olmaktan büyük gurur duyuyoruz (Yolcularımız değerlendirmelerinde bize Kayak, Momondo ve Expedia'dan çok daha fazla puan veriyor*).

İlk önceliğimiz "siz" olarak sağladığımız avantajların bazıları:

En iyi fiyatı alın

1.200 seyahat firması arasından fiyat kontrolü yapıyoruz, sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Fiyat Uyarıları'na kaydolun ve belirlediğiniz uçuşlardaki fiyat değişikliklerinden anında haberdar olun. Böylece uçuş için rezervasyon yapıp yapmamaya daha kolay karar verebilirsiniz.

Adil ücret

Bizim için maddi bir kazanç olup olmamasına bakmaksızın havayollarından alınan tüm sonuçları gösteriyoruz. Size karşı dürüst olmadıklarına ve doğru hareket etmediklerine inandığımız sağlayıcıları Skyscanner'dan kaldırıyoruz.

Tüm seçenekler parmaklarınızın ucunda (hareket halindeyken bile)

Kullanım kolaylığı ve harcadıkları paranın karşılığını fazlasıyla almalarından dolayı kullanıcılarımız tarafından çok beğenilen uygulamamız tüm seyahatinizi planlamanıza yardımcı olur. Uçuş, otel, araç kiralama veya hepsi, aradığınız ne olursa olsun en iyi seçenekleri hızlı bir şekilde görebilir, planlarınıza kaldığınız yerden devam edebilir ve seyahatle ilgili tüm bilgileri tek bir yerde saklayabilirsiniz.

Başkalarının de­ne­yim­le­rin­den faydalanın

Seyahat edenler, havayolları ve çevrimiçi seyahat acenteleriyle yaptıkları rezervasyonları sitemizde değerlendirerek en iyi sağlayıcıları seçmenize yardımcı oluyorlar. Ayrıca bu geri bildirimleri havayolları ve çevrimiçi seyahat acenteleriyle de paylaşıyoruz. Böylece gerekli iyileştirmeleri yaparak size hak ettiğiniz hizmeti veriyorlar.

Hiçbir baskı yok

Fiyatları artırmak veya yapay talep yaratmak için asla verilerinizi kullanmayız. Gördüğünüz fiyatların ödediğiniz fiyat olması ve rezervasyon yapmanız için üzerinizde herhangi bir baskı oluşturmaması gerektiğine inanıyoruz. Hiçbir kötü sürpriz veya gizli ücret yok.

Her Yeri Keşfedin. İstediğiniz yerden.

Nereye gitmek istiyorsunuz? Ne zaman gitmek istiyorsunuz? O kadar çok seçenek var ki. "Her Yere" arama özelliğimiz her ay 13 milyondan fazla kişiye seçtikleri havaalanından en iyi fiyatları bulmalarını sağlayarak ilham veriyor.

Konaklamak için en uygun yeri bulun

Uçuşların yanı sıra oda ücretlerinden de tasarruf edin. Seyahat alanında en büyük isimlerle çalışıyoruz ve dünyanın önde gelen otelleriyle size en uygun fiyatları sunmak için özel anlaşmalar yapıyoruz.

Yola mutlu bir şekilde çıkın

Uçuş rezervasyonlarında sağladığımız kolaylığın aynısını araç kiralamaya getiriyoruz. En iyi seçimi yapabilmenizi sağlamak üzere her bir fırsatı yakıt politikası, teslim alma konumu ve sigorta kriterlerine göre değerlendiririz.

Uzman ipuçları ve püf noktaları

2003 yılından bu yana en iyi uçuşları buluyoruz ve edindiğimiz bilgi birikimini sizinle paylaşıyoruz. Karıştırma özelliği sayesinde en uygun fiyatı elde etmek için giderken ayrı dönerken ayrı bir havayolu ile uçmak gibi uçuşları karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz.

Bilinçli seyahat

Daha az CO2 yayan uçuşları vurgulayan 'Doğa Dostu Seçim' etiketimize dikkat edin. Geçtiğimiz yıl 10 milyonun üzerinde yolcu, seyahatlerinde en düşük emisyonlu uçuşları tercih etti.

Sizin veriniz, sizin seçiminiz

Verilerinizi bilgileri gizlemek veya istemediğiniz bir rezervasyonu yapmanıza neden olacak şekilde asla kullanmayız. Ve en önemlisi kişisel bilgileriniz size aittir. Daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz? Çerez ve gizlilik politikalarımızı okuyun.

Sizin için buradayız

Seyahat her zaman planladığınız gibi gitmeyebilir, ancak karşılaştığınız sorunları çözmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Haftanın yedi günü yardıma hazır olan destek ekiplerimiz 29 farklı dilde hizmet veriyor.