Berlin

19 Şub 2019 - 20 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Berlin şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında HSH Hotel Apartments Mitte, TWO Hotel Berlin by Axel - Adults Only ve Mercure Hotel Berlin Wittenbergplatz yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Berlin konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Berlin otelleri

en düşük 460 TL
en düşük 646 TL
en düşük 1.092 TL

Yolcular Berlin için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,8
Sanat ve Tasarım Aşıkları
8,0
Gece Hayatı Severler
7,5
Gezginler
7,1
Modayı Belirleyenler
Üye değerlendirmeleri (561)
Alejandra Soto
Alejandra Soto
17.02.2019

Es absolutamente alucinante, apasionante. La historia de un pueblo definitivamente especial. Una ciudad cosmopolita, aquí se hacen amigos fácilmente. 100% recomendado

10.01.2019

Berlin is the place to be for artists, hipster coffee lovers & foodies. They’ve got it all!

Dominic S
Dominic SVilnüs
22.05.2018

Berlin is an amazing destination and you must visit if you’re in Europe. Here you can find everything from ancient paintings and sculptures to beautiful modern skyscrapers. Food culture is also exquisite since a lot of migrants come to Berlin, open their restaurants and sell traditional food.

Luksa F
Luksa F
1.03.2018

This is a very cool place. I think it's even a good place to live. I've been there couple of times and I really liked it. I loved Kudam and Zoologische Garten, I read the book about the girl and her friends who got on a rough path and it all happend in Zoologische, so it was extra fun being there.

SSS

Berlin şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 453 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 453 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otel için ortalama fiyat genellikle gecelik 563 TL tutarındadır. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik fiyat olan 453 TL tutarından %-24 TL daha düşüktür.

Almanya seyahati planlayın