Adana

19 Şub 2019 - 20 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Adana şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Cukurova Park Hotel, Surmeli Adana Hotel ve ibis Adana yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Adana konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Adana otelleri

en düşük 179 TL
en düşük 220 TL
en düşük 323 TL

Yolcular Adana için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
9,8
Doğa Tutkunları
9,8
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (13)
Enes  Asım
Enes Asım
29.01.2019

şırdanı çok güzel

Kemal Ateş
Kemal AteşAnkara
6.01.2017

Kısa bir süre kalabildim ama kebap yemeden kalkmadım :)

Paulina & Robert
Paulina & RobertStokholm
6.01.2017

Has the best kebab in Turkey! Adana kebab is an experience not to be missed. It's also a nice city :-P

Mary Godsey
Mary GodseySan Diego
6.01.2017

There is a huge US base here and close to the gate are numerous restaurants where they serve my mouth watering favorite food of Adana kebap, served with salata and fresly baked flat bread with sesame seed...oh gosh, just mentioning it, I gained 10 lbs...oh no...ha ha ha.

SSS

Adana şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 213 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 213 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 199 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 213 TL fiyatından %7 TL daha fazladır.

Türkiye seyahati planlayın