Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

###Adana Havaalanı araba kiralama

Adana seyahatiniz için herşey hazır, ucak-bileti ve otel rezervasyonunuzu yaptırdınız. Peki ulaşım sorununuzu çözdünüz mü? İşte en pratik, en konforlu ve en ekonomik çözümü de buldunuz; Skyscanner araç kiralama sayfasına girerek, seyahat tarihlerinizi yazıp, saniyeler içerisinde karşılaştırılarak seçmeniz için listelenen tekliflerden sizin için en uygun teklifi seçerek rezervasyonunuzu yaptırın. Adana Şakirpaşa Havaalanı'na varışınızda, taksi ve havaalanı servislerinin peşinde koşturmadan, seçtiğiniz arabanın direksiyonuna geçerek, Turhan Cemal Beriker Bulvarı'na kadar Barış Bulvarı üzerinden devam ederek yaklaşık 10 dakikalık bir mesafede bulunan şehir merkezine son derece kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

###Adana Havaalanında Araba kiralama şirketleri

Yurt içi veya dışı kalkış noktanıza bağlı olarak araç kiralama seçenekleri bulabileceğiniz Adana Havaalanında iç ve dış hat terminallerinde; Avis, Ser-Bey, Europcar, Enterprise Rent-a-car, Rent Go, Sixt, Central Rent a Car gibi uluslararası ve yerel firmalar olmak üzere, yaklaşık on farklı araç kiralama şirketi zengin araç filoları ile faaliyet göstermektedir. Büyük aile araçları ve en son model arabaların yoğun olarak tercih edilmesi sebebiyle araç kiralama şirketleri filolarında bu seçeneklere yoğun olarak yer vermektedir. Araç kiralama ofisleri iç ve dış hat terminallerinin içinde ve terminal çıkışlarında bulunmaktadır. İster bir kaç saatliğine, bir kaç gün veya haftalık olarak kiralayabileceğiniz aracınızı havaalanında tercih ettiğiniz noktadan teslim almanız mümkün.

###Adana Havaalanı yakınındaki benzin istasyonları

Adana Şakirpaşa Havaalanı şehir merkezine oldukça yakın ayrıca bakımlı ve düzgün yolları sayesinde de arabayla ulaşım son derece kolay. Aracınızın rezervasyonunu yaparken anlaşmanıza bağlı olarak yakıt durumunu göz önüne alarak, sizi havaalanı civarında bulunan benzin istasyonları ile ilgili bilgilendirelim. Havaalanının hemen çıkışında birçok benzin istasyonu bulmanız mümkün. Barış Bulvarı'nı takip edin, havaalanı çıkışında, D400 üzerinde Turhan Cemal Beriker Bulvarı boyunca karşınıza çıkacak olan birçok benzin istasyonu aracınızın deposunu doldurarak Adana'yı keşfe çıkabilirsiniz.

###Adana şehir merkezi

Tüm büyük sehirlerde olduğu gibi Adana şehir merkezi de özellikle iş saatleri içerisinde trafik yoğunluğuna sahne olmaktadır. Şehirlerarası önemli bir yol olan D-400 karayolunun şehrin içinden geçmesinin de trafik yoğunluğunda payı bulunmakta. Şehirde özellikle Turan Cemal Beriker Bulvarı, Atatürk, Mücahitler, Gazipaşa, Evren, Ziyapaşa ve Baraj Yolu Bulvarları, ayrıca Cemal Gürsel, İnönü, Abidin Paşa, Özler, Toros, Ali Münif Caddeleri'nde yoğun trafik görülmekte.

###Görülecek yerler

####Seyhan

Adana'nın kalbi diyebileceğimiz ve merkeze yaklasık 10 dakikalık bir mesafede bulunan Seyhan ilçesi bölgenin en eski yerlesim alanı olarak önemli bir tarihi geçmişe sahip ve aynı zamanda şehrin hem iş hem de kültür merkezi durumunda. Adını Doğu yakasında bulunan Seyhan Nehri'nden almakta ve Ulu Camii, Tepebağ Mahallesi, Büyük Saat, Ramazanoğlu Konağı gibi tarihi yapıları barındırmakta.

####Yumurtalık

E90 Karayolu üzerinden ulaşabileceğiniz Yumurtalık Adana'nın yaklaşık 80 km güney doğusunda bulunmakta. İskenderun Körfezi kıyısında bulunan ilçe Makedonyalı komutanlar tarafından bir liman şehri olarak kurulmuş ve tarihi ortaçağa kadar uzanmaktadır. Eski uygarlıklara ait eserleri, kültürel değerleri, muhteşem denizi ve plajı ile son derece cazip bir tatil beldesi olan Yumurtalık olta balıkçılığı, dalış ve kamp için de son derece uygun.

####Karataş

Adana'nın yaklaşık 50 km güneyinde bir sahil kasabası olan Karataş, uzun kumsallarıyla bilinmekte ve tatilciler tarafından oldukça yoğun talep görmektedir. Tarihi ve kültürü ile de dikkat çeken kasabada Rumlar tarafından inşa edilen ve siyah taşlarıyla dikkat çeken Kara Kilise, Osmanlı döneminden kalma Hanları, surları, antik tiyatrosu ve doğal güzellikleri olan Kuş Cenneti, gölü ve altın kumlu harika plajları ile bir saatten daha az bir süren bir araba yolculuğu sonrası ulaşabileceğiniz bir cennet.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.