Bodrum

24 Oca 2019 - 25 Oca 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Bodrum şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Ena Boutique Hotel, Hotel Karia Princess ve Bodrium Hotel & YOU Spa yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Bodrum konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Bodrum için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
9,2
Outdoor Meraklıları
9,0
Ailece Seyahat Edenler
8,2
Gurme Seyahatseverler
5,9
Lüks Seyahatçiler
Üye değerlendirmeleri (52)
Maria Maria
Maria Maria
22.01.2019

Beaches is Bodrum has mountains view, water is very clean. But nothing special

Izabela  K
Izabela K
18.01.2019

Piękne miasto, świetne jedzenie, wspaniali ludzie! Naprawdę polecam, na pewno tam kiedyś wrócę

Beth T
Beth TIstanbul
2.01.2015

A great city with a diverse atmosphere. Tourism combined with local culture combined with ancient history combined with stunning natural scenery in the surrounding peninsula and coves.

Rich Carriero
Rich CarrieroLongmont
11.04.2017

Bodrum was conquered by Alexander the Great and is home to the ruins of one of the Seven Wonders of the Ancient World. Beyond that it's gorgeous. It sits right on the Aegean directly opposite the Greek island of Kos. The only drawback is that it's so popular with tourists that the town is given over a bit to cheesy nightclubs and generic food.

Türkiye seyahati planlayın