Bodrum otellerini karşılaştırın, tasarruf edin

Üzgünüz, 30 geceden daha uzun konaklamaları desteklemiyoruz.

En iyi Bodrum otellerini haritamızda arayın

Bodrum bölgesinin veya ziyaret etmek istediğiniz yerlerin yakınındaki otelleri bulmak için haritamızı kulanın.

En iyi Bodrum otelleri. Değerlendirmeleri okuyun

İçiniz rahat olsun, konaklamanız için mükemmel bir seçim yaptınız. Rezervasyon yapmadan önce gerçek misafirlerin değerlendirmelerini okuyun.

Daha fazla otel gör

Bodrum - Oteller

Gece-gündüz hareketli bir tatil için en uygun tatil mekanlarından biri şüphesiz Bodrum.

Homeros'un "ebedi mavilikler ülkesi" diye tarif ettiği, tarih boyunca atmosferi, masmavi denizi ve altın sarısı plajları ile insanları büyüleyen ve hatta şarkılara konu olan şehir Bodrum.

Doğu ve batı limanlarını birleştiren yarımada üzerinde ki kalesi ve iki limanın kıyılarına dantel gibi dizilmiş beyaz badanalı evleri, evlerin duvarlarına sarılmış mor çiçekli begonvilleri, denize inen daracık sokakları, yat limanları, tersaneleri ve hareketli hatta çılgın gece hayatı ile özellikle yaz mevsiminin vazgeçilmez tatil beldesi Bodrum.

Dünyanın sayılı müzelerinden ve Türkiye'nin tek sualtı müzesi Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi Bodrum'un simgelerindendir. Dünyanın yedi harikasından biri kabul edilen Mausoleum, Kaya mezarları, Myndos Kapısı, antik kentleri ve sarnıçları görülmesi gereken yerler.

Bodrum'da her tür talebe uygun otel bulmak mümkün. 5 yıldızlı lüks otellerden, sessiz sakin, küçük tatil otellerine, ya da deniz kenarında ki butik otellere kadar geniş bir yelpazeden size en uygun oteli Skyscanner sizin için bulacaktır.

Bodrum otelleri, yarımadanın tamamına yayılmış durumdadır. Merkezde yer alan otellerin yanısıra , özellikle lüks oteller Göktepe yamaçlarında ya da Güvercinlik - Bodrum Merkez arasındaki küçük koylarda kurulmuştur

Deniz kenarına yakın kısımlarında daha çok butik oteller bulunur. Bodrumlular eski evlerini restore ederek, Bodrum oteli haline getirmişlerdir. Tatilimi uyuyarak geçirmek istemiyorum diyorsaniz, Sahil şeridinde yer alan otellerde konaklayabilir, Bodrum`un ünlü gecelerini yaşayabilirsiniz.

Bodrum`un en çok tercih edilen eğlence yerleri ve otelleri Gümbet'te . Sabahları ulaşıma açık olan Gümbet Barlar Sokağı, akşam havanın kararması ile birlikte araç trafiğine kapatılıyor ve tamamen eğlence diyarına dönüşüyor. Gümbet otelleri, merkeze ve eğlence mekanlarına yakınlıği, muhteşem plajı ile öne çıkıyor.

Biraz daha sakin, doğa ile iç içe bir konaklama diyorsaniz, Bodrum merkeze 18 kilometre uzaklıkta bulunan Yalıkavak butik otelleri beklentinize cevap verecektir. Sabah yürüyüşleri için Yalıkavak'ın çok yakınında ki Sandıma Köyü'ne gidebilir, rıhtımı kaplayan restoranlarda, köy yapımı reçellerden oluşan mükellef bir kahvaltı yapabilirsiniz.

Merkezin kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir tatil geçirmek isteyenler , mandalina ağaçlarının arasında ki Göltürkbükü otellerini tercih edebilirler. Sahil yolu yazın trafiğe kapatıldığı için trafik gürültüsünden de uzak.

Özellikle yaz aylarında Bodrum nüfusunun iki – üç kat artması sebebiyle otellerde yer bulmak hayli zor, bu sebeple erken rezervasyon yaptırmak şart.

Geç kalmayın !!