Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Konya Araç Kiralama

Konya'da toplu taşıma araçlarına mahkum olup, şehirde ve çevresinde görülecek ve gezilecek bir çok mekan ve alanı görme fırsatını kaçırmak gerçekten çok yazık olacaktır. Bir araba kiralayarak hem Konya'da bulunma sebebiniz ne olursa olsun, bir yerden bir yere gitmek için uzun zaman harcamamış olursunuz, hem de çevreyi sınırlanmadan, gönlünüzce keşfetme şansı bulursunuz.

Skyscanner Konya'da verdiği araç kiralama hizmeti ile sizi Uluslarası araç kiralama şirketleri olan Argus Car Hire, Rental Cars,Holidayautos ve Otorento ile ve bu tedarikçilerin zengin ve bakımlı, en son model araçlardan oluşan seçenekleri ile buluşturmakta.

Konya'da araç kiralamak , ayağınızı yerden keserek, size inanılmaz bir hareket özgürlüğü kazandırmaktadır. Ekonomi, Kompakt, Orta düzey, Tam boyutlu ve Premium sınıflarda; 7 ve 9 koltuklu minibüsler, Hundai ve Ford markalarının en yeni modellerinin de bulunduğu SUV araçlar, konforlu kompakt arabalar keyifli yolculuklar için sizi bekliyor.

Skyscanner araç kiralama sayfasından size sunulan seçenekler arasından aracınızı seçerek rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra, Konya'ya varışınızda havaalanında bulunan araç teslim noktasından aracınızı tesli alarak Konya'ya merhaba diyebilirsiniz. Aracınızı şehir merkezinde teslim almak istemeniz durumunda, rezervasyonunuzu yaptırırken, tercih kullanmanız için listelenen merkezdeki teslim noktalarından sizin için en uygun olanı seçme şansınız bulunmakta.

Son derece bakımlı ve düzgün tolara sahip olan Konya'da araba kullanmak gerçek bir keyif ancak Konya denince ilk akla gelen kuşkusuz Mevlana ve Şeb-i Aruz törenleri, her yıl Aralık ayı içerisinde kutlanan Mevlana Haftası süresince yoğun bir ziyaretçi akınına uğrayan Konya'da bu dönemde ciddi bir trafik yoğunluğu da görülmekte.

Türkiye'de en çok bisiklet kullanılan şehirlerden biri olan Konya'da merkezden çevre semtlere kadar şehir genelinde, çevre yolları ve caddelerde bisiklet yolları mevcut. Ayrıca tramvay'ın da toplu taşıma aracı olarak kullanıldığı şehirde geniş bir ağa sahip olması sürücüleri tramvay yolları konusunda da dikkatli olmaya itmekte.

Konya Büyükşehir Belediye'si web sayfasında şehirde bulunan Bisiklet Yolları, trafiğin yoğun olduğu noktalar, akıllı kavşaklar hatta en fazla trafik kazasının görüldüğü bölgeler son derece deyaylı olarak farklı harita seçenekleri ile görüntülenmekte. Ayrıca aynı sayfada bulacağınız yol bülteni ile Konya genelinde süren yol çalışmalarını ve çalışma dolayısıyla kapalı olan yolların listesini bulmanız mümkün.

Açık ve kapalı otoparkları ile park sorununun çözülmeye çalışıldığı Konya'da cadde ve sokak kenarlarındaki park yerlerine ise 15 dakikaya kadar ücret talep edilmemekte, 15 dakikalık swürenin geçilmesi durumunda ücret ödeme zorunluluğu bulunuyor.

Skyscanner araç kiralama fırsatlarını değerlendirerek kiraladığınız araç ile toplu taşıma veya özel taksi bulma sıkıntısı yaşamadan, tamamen kendi yaptığınız plan ve belirlediğiniz saatlerde şehrin istediğiniz bölgesinde veya şehir dışı keşif turu yaparak Konya çevresinde keyifli yolculuklar yapabilirsiniz.

Şehir içinde Mevlana müzesi başta olmak üzere müzeler, külliyeler, kiliseler ve camileri görebilirsiniz. Ancak kiraladığınız araçla hareket kabiliyetiniz arttığı için Kontya'ya araba ile ulaşılabilecek mesaedeki güzellikleri de keşfetme şansınız olacaktır.

Son derece önemli bir Milli Park olan Beyşehir Gölü ve çevresi onlarca adası ve plajlarıyla Konya'ya arabayla yaklaşık 1.5 saatlik mesafede bulunmakta, Beyşehir gölüne 20 km mesaede ise Roma, Hitit ve Bizans abidelerinin bulunduğu bir dağın yamacındaki Fasıllar Köyü, bir çok tarihi kalıntıya sahip aynı zamanda harika bir doğa gezisi vadediyor. Konya'nın 25 km. güneybatısına doğru gittiğinizde Meram kasabası civarında Kilistra Antik Kenti bulunmakta, oldukça zengin bir antic kalıntı olan bu antik köy kayalara oyulmuş evler ve şapel, kilise ve sarnıçlardan oluşmakta.

Tarihi, doğası ve kültürü ile geniş zaman ve pratik ulaşım gerektiren Konya şehrini her yönüyle görmek ve tanımak istiyorsanız, Skyscanner'ın kapsamlı araç kiralama sayfasında sunulan zengin seçeneklerden size en uygun olan aracı seçin.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.