Gazipaşa

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Gazipaşa şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Sedir Park Bungalow Hotel ve Ozyigit Otel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Gazipaşa konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Gazipaşa otelleri

en düşük 312 TL
en düşük 783 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 267 TL ile Kasım ayıdır. Gazipaşa şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 564 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 386 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 362 TL tutarından %6 daha fazladır.
Gazipasa (GZP) (3,88 km), Gazipaşa şehrine en yakın havaalanıdır.

Türkiye seyahati planlayın

Gazipaşa ve çevresi