Harita

Tayland Uçak Bileti Fiyatları

Gülümseyen insanların ülkesi Tayland...

Gülümseyen insanların ülkesi  Tayland’a uçak biletinizi almadan Skyscanner’da bu güzel egzotik ülkeye uçan havayollarının fiyatlarını ücretsiz karşılaştırın. Skyscanner, Tayland’a uçan tüm havayollarının uçak biletlerini sizin için zaman ve fiyat açısından kıyaslayarak en uygun biçimde uçmanıza yardımcı olur. Hem zamandan, hem de paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Siz de Güney Asya’nın bu muhteşem krallığında, neden bu ülkenin yıllardır bir numaralı seyahat destinasyonu olduğunu kendiniz keşfedin.  Nefes kesicii plajları ve başta tapınaklar olmak üzere bir çok tarihi ve turistik güzelliğiyle Tayland’ın her köşesinde sizi misafirperver ve nazik yerel halkın gülümseyişi karşılayacaktır.

Tayland’ın güneyinde bir çok küçük, cennet parçası ada vardır. Bunların çoğuna ancak teknelerle varılabilir. Bu adaların birinde, eğer yapabiliyorsanız, mutlaka meşhur Dolunay Partilerinden birine katılın. Ülkenin kuzeyi el değmemiş ve dağlarla kaplıdır. Burada dağ yürüyüşlerine düşkün olanlar için bir çok imkan vardır. Fil sırtında seyahat biraz egzotik tatil yapmak isteyenler için biçilmiş kaftandır.

Dünyaca ünlü Tayland mutfağını yerinde tatmak unutulmaz bir deneyimdir.  Eğer yemek yapmaktan hoşlanıyorsanız neden Tayland’a kadar gelmişken bir yemek kursuna katılmıyorsunuz? Yemek fiyatları gerçekten diğer ülkelere kıyasla çok ucuzdur. Taze baliklar ve deniz ürünleri, değişik sebzeler ve bol baharatlı yemekler! Seçim yapmak kolay değildir.

Tayland’a uçmak için en uygun zaman kasım ve şubat ayları arasıdır. Bu aylarda hava sıcaklığı ve nem oranı daha katlanılır düzeydedir ve gökyüzünün maviliği bir tablodan çıkmış gibidir. Bu aylar Tayland’ın en çok ziyaret edildiği aylardır. Bu nedenden Tayland uçak biletinizi erkenden rezerve etmenizi öneriririz. Tayland’da çantasını sırtına almış, dünyanın her yerinden gelen insanlarla tanışıp ahbaplık yapacağınızdan da emin olabilirsiniz.

Tayland’a en ucuz hangi tarihlerde uçabileceğinizi görmek istiyorsanız, Skyscanner’da istediğiniz ay ya da yıl bağlamında sorgulama yaparak, fiyat çizelgesine göz atın. Skyscanner en ucuz Tayland uçak bileti fiyatlarını karşılaştırmalı olarak göstererek, doğrudan havayolu ya da seyahat acentasındsan biletinizi komisyonsuz rezerve etmenize yardımcı olur.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.