Chiang Mai

1 Eyl 2019 - 2 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Chiang Mai şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Eco Resort Chiang Mai, Stay With Nimman Chiang Mai ve Chiangmai Night Bazaar Boutique Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Chiang Mai konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Chiang Mai otelleri

en düşük 28 TL
en düşük 52 TL
en düşük 157 TL

Yolcular Chiang Mai için ne diyor?

9,8
Maceraperest Yolcular
9,5
Gezginler
8,2
Outdoor Meraklıları
8,0
Gurme Seyahatseverler
7,0
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (187)
Aria Crane
Aria CraneBoulder
21.05.2018

Chiangmai kuzey Tayland dağlarında harika bir şehir. Onlar eğlenceli bir gece hayatı ve asmak için birçok diğer backpackers var. Bölgede check-out yapmak için birçok yaban hayatı ve fil koruma alanı da bulunmaktadır.

Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
26.02.2019

Chiang Mai is the main hub in the north for tourists for a reason. It's full of great food, lovely temples, and many nearby excursions. Don't miss it!

Emily LeBlanc
Emily LeBlancColumbia
31.05.2018

I absolutely love Chiang Mai. The city is the perfect mix of Thai culture and foreign influence with plenty of attractions, natural beauty, Buddhist spirituality, food from nearly everywhere, trendy coffee shops and cheap prices.

Tim Glaser
Tim GlaserBurns
23.05.2018

Cool City with a part of the city in the old city walls, with the newer city build around the outside of the moat. Lots of sites, easily navigable by foot , tuk-tuk, or motorbike.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 198 TL ile Haziran ayıdır. Chiang Mai şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 276 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 240 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Chiang Mai şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 27,4°C/81,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Nisan olup, ortalama 36,5°C/97,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 14,3°C/57,7°F sıcaklığa sahiptir.
Chiang Mai (CNX) (2,93 km), Chiang Mai şehrine en yakın havaalanıdır.

Tayland seyahati planlayın