Trat

24 Eyl 2019 - 25 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Trat şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Tajour Homestay Resort Trat, Sangjun Guesthouse ve Basar Guest House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Trat konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Trat otelleri

en düşük 294 TL
en düşük 695 TL
en düşük 394 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 128 TL ile Eylül ayıdır. Trat şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 468 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 121 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 223 TL tutarından %83 daha azdır.
Trat (TDX) (21,32 km), Trat şehrine en yakın havaalanıdır.

Tayland seyahati planlayın