Ko Chang Tai

29 Şub 2020 - 1 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ko Chang Tai şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Aana Resort & Spa, Kacha Resort & Spa, Koh Chang ve Keereeta Resort & Spa yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ko Chang Tai konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Ko Chang Tai otelleri

en düşük 348 TL
en düşük 530 TL
en düşük 574 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 222 TL ile Ağustos ayıdır. Ko Chang Tai şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 499 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 340 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Trat (TDX) (19,03 km), Ko Chang Tai şehrine en yakın havaalanıdır.

Tayland seyahati planlayın