Harita

Krabi Uçak Bileti Fiyatları

Tayland Rüyası

Macera, heyecan, tarih, doğa, kültür kısacası hayalleri zorlayan bir tatili Krabi uçak bileti ile gerçekleştirmek mümkün.

Tayland‘da oldukça farklı bir tatil alternatifi olarak karşımıza çıkan Krabi şehri, Krabi Nehri ağzında kurulmuş ve büyüklü küçüklü bir çok adaya sahip, son derece çekici bir turizm merkezidir.

Doğadan dilediğinizce faydalanma şansı veren Krabi ve çevresi,doğanın alabildiğince cömert davrandığı harikulade bir bir bölge. Tüm dünyada oldukça popüler turizm merkezleri olan Phuket ve Phi Phi Adalarına yakın mesafede olması da ekstra bir avantaj sağlıyor şehre.

Doğa sporları ile ilgilenenlerin rüyalarını süsleyen bir destinasyon olan bölgeye,  özellikle tırmanış için dünyanın her tarafından yoğun talep olmakta.Ton Sai, yıl boyunca sırt çantalı dağcıların akınına uğrayan bir bölge.

Ao Nang sahili ise konaklama, yeme, içme ve eğlence alternatifleriyle öne çıkan, son derece renkli ve dinamik bir bölge. Sakin bir atmosferde, doğa ile başbaşa, denizin ve kumun tadını çıkarmak isteyenler için Nopparat Thara ideal lokasyon. Yüksek bir bütçe gerektiren ancak olağanüstü manzaraları ve tesisleriyle beş yıldızlı bir tatil vadeden Khlonh Muang ve Tub Kaek sahilleri, size zamanı unutturacak, muhteşem sahiller.

Railay sahili, sadece denizden ulaşabileceğiniz, tırmanmak, gezmek, vakit geçirmek  için son derece cazip manzaranın,  kayaların ve denizin tadını çıkarabileceğiniz harika plajları ile cennet bir bölge. Manzara noktası olarak bilinen, 15-20 dakikalık bir tırmanış sonrası ulaşabileceğiniz noktadan izleyeceğiniz manzara, unutulmaz bir resim olarak kazınacak zihninize.

Phra Nang Anıtı, bölge halkının çeşitli dilekler için adaklar bırakmaktığı, son derece ilginç bir nokta. Anıtın hemen yanında bulunan Phra Nang mağarsı ise doğa harikası olarak görülmeye değer. Şehir merkezine yaklaşık 10 dakikalık mesafede bulunan Wat Tham Seua tapınağı, bir mağaranın içinde bulunan oldukça ilgi çekici bir turistik nokta.

Krabi turistik aktiviteleriyle de son derece cazip bir destinasyon. Tayland‘da olunca masaj yaptırmadan dönmek mümkün mü? Heyecanlı rafting turlarına katılabilirsiniz, şnorkelle dalarak deniz altını keşfedebilirsiniz, bisiklet turları veya keyifli kano turlarına katılabilirsiniz. Kaya tırmanışını hatırlatmaya bile gerek yok.

Söz konusu böyle cennet bir bölge olunca, sadece yürüyüş yapıp, olağanüstü manzaranın keyfini çıkarıp, denize girmek bile eşsiz bir tatilin tarifi olabilir Krabi ve çevresinde.

Tayland mutfağı ve dünya mutfaklarından örnekleri deneyebileceğiniz bir çok restoranın hizmet verdiği şehirde, alış veriş için de yerel el sanatları örnekleri bulabileceğiniz bir çok alternative mevcut.

Alacağınız bir Krabi uçak bileti ile aktarmalı seferler ile Bangok üzerinden ulaşabilirsiniz bu eşsiz tatil beldesine.

 

Uçuş güzergâhınız esnek mi? Daha fazla tasarruf için yakınlardaki havaalanlarını arayın.

Krabi yakınındaki havaalanları

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.