Purmerend

20 Nis 2019 - 21 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Purmerend şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Two-Bedroom Holiday Home in Purmerend, Five-Bedroom Accommodation in Zuidoostbeemster ve De Monnick yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Purmerend konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Purmerend otelleri

en düşük 1.061 TL
en düşük 1.608 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 476 TL ile Kasım ayıdır. Purmerend şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 981 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 649 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 659 TL tutarından %1 daha azdır.
Purmerend şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 8,9°C/47,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 21,8°C/71,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 1,6°C/34,9°F sıcaklığa sahiptir.
Amsterdam Schiphol (AMS) (26,49 km), Purmerend şehrine en yakın havaalanıdır.Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Rotterdam (71,24 km)

Hollanda seyahati planlayın