Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Amsterdam Schiphol Havaalanında En Uygun Araç Kiralama

###AMSTERDAM SCHIPHOL HAVALİMANI’NDA ARABA KİRALAMA

Hollanda’nın başkenti Amsterdam, 1 milyonun üzerindeki nüfusuyla aynı zamanda ülkenin en büyük kenti ve finansal, kültürel ve sanatsal açıdan merkezidir. Şehri bölen kanalları, etkileyici mimarisi ve 1.500’ün üzerinde köprüsüyle ziyaretçilerini cezbeden Amsterdam’a ister müzeleri gezeceğiniz bir kültür turu için, isterse çılgın partileri ya da bir iş toplantısı için gidin, Skyscanner’ı kullanarak Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan sizin için en uygun aracı, en iyi fiyata kiralayabilirsiniz!

###AMSTERDAM SCHIPHOL HAVALİMANI’NDAKİ ARABA KİRALAMA FİRMALARI

Amsterdam Schiphol Havalimanı’nda Avis, Budget, Enterprise, Europcar, Hertz ve National araç kiralama şirketlerinin ofisleri bulunmaktadır. Havalimanındaki tüm ofisler, 3 numaralı gelen yolcu salonunun (Arrivals 3) hemen arkasındaki Schiphol Plaza’da konumlanmıştır. Avis ve National, sabah 06:30 ila gece 23:00 saatleri arasında hizmet verirken, diğer tüm ofisler 06:30 ile 23:30 saatleri arasında açıktır.

###AMSTERDAM SCHIPHOL HAVALİMANI YAKINLARINDAKİ BENZİNLİKLER

Araba kiralama firmasıyla yapılan sözleşmeye bağlı olarak, kiralanan aracın benzin deposunun, firmaya teslim edilmeden önce doldurulması gerekebilmektedir.

Amsterdam Schiphol Havalimanı’na, kent merkezinden gelirken, havalimanına yaklaşık 9 km mesafede Tango akaryakıt istasyonu bulunmaktadır. Longsom 2 numarada bulunan istasyona, A4 otoyolu üzerinden gidilmektedir. Havalimanına güneybatı yönünden gelirken ise Rijsenhout’da Shell akaryakıt istasyonu yer almaktadır. Havalimanına yaklaşık 8 km mesafedeki istasyona, yine A4 otoyolu kullanılarak ulaşılmaktadır. Ayrıca bir diğer Shell (Fokkerweg 185) benzin istasyonunun yanı sıra, BP (Lakenblekerstraat 9) ve Texaco (Ouderkerkerlaan 150) benzin istasyonları da Amsterdam Schiphol Havalimanı’nın doğusunda konumlanmıştır.

###AMSTERDAM SCHIPHOL HAVALİMANI ÇEVRESİNDEKİ YOLLAR

Amsterdam Schiphol Havalimanı, gerek Amsterdam’ın merkezine, gerekse bölgenin tüm ana yollarına oldukça iyi bir bağlantıya sahiptir. Belçika sınırından başlayarak Amsterdam’a kadar devam eden A4 otoyolu, havalimanının hemen yanından geçmektedir ve havalimanı çıkışında bu yola bağlanmak oldukça kolaydır. A4 otoyolundan, Amsterdam’ın çevre yolu olan A10’a ulaşmak sadece 10 dakika almaktadır. A4 otoyolundan Amsterdam’ın batısına giden A9 otoyoluna ve A10 çevre yolundan da kenti ülkenin güneydoğusuna, Maastricht’e bağlayan A2 otoyoluna ulaşılabilmektedir.

###GİDECEĞİNİZ YERE YOL TARİFİ

Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndan bölgedeki popüler seyahat noktalarına nasıl ulaşabileceğinizi aşağıdaki kısa ve özet rehberlere göz atarak görebilirsiniz:

####Rotterdam Hollanda’nın güneybatısında bulunan Rotterdam, ülkenin ikinci büyük şehridir ve dünyanın en büyük ve yoğun limanlarından birine sahiptir. Rotterdam özellikle mimarisiyle ünlüdür ve birkaç kilometrekarelik kent sınırları içinde, 20. yüzyılın farklı modern mimari örneklerini bir arada görebilmek mümkündür. Yaklaşık 70 km mesafede olan Rotterdam’a, güney yönünde A4/E19 kullanarak ve oradan E13’e bağlanarak 1 saat içinde ulaşılabilmektedir. Rotterdam’da cadde üzerindeki park yerlerinde ödeme işlemi, yalnızca Chipknip ismi verilen özel çipli karla yapılabilmektedir. Bu kart kent genelinde büfelerde ve çok katlı otoparklarda satılmaktadır.

####Utrecht

Tarihi M.S. 47 yılına dayanan Utrecht oldukça göz alıcı tarihi bir kenttir ve ülkenin en büyük dördüncü şehridir. Utrecht aynı zamanda öğrenci kenti olarak bilinmektedir ve nüfusunun önemli bir bölümü genç ve bekardır, dolayısıyla kentte çok sayıda kafe ve restoranın yanı sıra oldukça dinamik bir gece hayatı vardır. Amsterdam’dan 53 km mesafede bulunan Utrecht’e, A1 ve devamında A 27 otoyollarını kullanarak yaklaşık 45 dakikada ulaşılabilmektedir. Utrecht’te kent genelinde çok sayıda otopark bulunmaktadır ve bu otoparkların bir saatlik ücreti genellikle 2.60 € civarındadır. Kentte, cadde üzerlerinde de park yerleri bulunmaktadır ancak oldukça pahalıdır.

Not: Yukarıdakiler, yazının yayınlandığı tarihte geçerli olan bilgilerdir.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.