Harita

Jet2 uçak bileti

Jet2.com Havayolları, 2002 yılında, Britanya’da kurulmuştur. Düşük bütçeli uçuşlar sunan Jet2.com Havayolları' genellikle İngiltere’nin kuzeyine ve İskoçya’ya yapmış olduğu uçuşlarla bilinmektedir. Jet2’nin Blackpool, East Midlands, Leeds/ Bradford ve İspanya’nın Alicante havaalanlarında, küçük üsleri bulunmaktadır. 54 uçak kapasitesine sahip olan Jet2.com Havayolları sürekli artan yolcu sayısıyla ve geliştirdiği hizmet ağıyla, Britanya’nın sivil havacılığında yükselen bir başarı grafiği sergilemektedir. 

Neden Jet2

Check-in işlemleri:

Jet2.com Havayolları’ nda ücretsiz check-in işleminizi on-line olarak yapabilirsiniz. Biniş kartınızın çıktısını almamanız durumunda ekstra bir ücret ödemeniz gerekecektir. Check-in işlemlerinizi havaalanında yaptığınız takdirde , her yön için 17,50 GBP ücret ödenmesi zorunludur. Check-in kontuarı, işlemleriniz için uçuş saatinden 2 saat önce açılacak ve 40 dakika öncesinde kapanacaktır. Uçuşunuzu riske atmamak adına, kalkış saatinizden 1,5 saat önce havaalanında olmanız önerilmektedir. Uçuş saatinizden maksimum 20 dakika önce çıkış yapacağınız kapıda olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde bilet hakkınızın kaybolacağı ve her hangi bir şekilde ücret iadesi yapılmayacağı önemle belirtilir.

Bagaj hakkı ve ücretlendirme:

Jet2’yle yapacağınız uçuşlarda, tekerlek ve tutma yeri dahil, 56x45x25 cm ölçülerinde ve 10 kiloya kadar, bir el bagajını ücretsiz olarak kabine alabilirsiniz. Bu ağırlık ve ölçüler dışındaki bagajlar ücretli olarak değerlendirilecektir. Ücretsiz bagaj hakkınız bulunmamakla birlikte, ek bagajlarınız için uygulanacak tarifeler, oldukça makul seviyelerdedir. Havaalanında kontuara yapacağınız bagaj tesliminde uygulanacak ücret, parça başına 40 GBP’ tir. Eğer bu işlemi on-line yaparsanız, ödeyeceğiniz ücret 8 GBP olacaktır. İki yaş altı çocuklar için bagaj hakkınız bulunmamaktadır. Golf, kayak malzemeleri ve bisikletinizi uçağa almak istiyorsanız, uygulanacak olan ücret tarifesi için lütfen, Jet2.com kurumsal web sitesini ziyaret ediniz. Taşınacak bu tür ekipmanların sigortası yolculara ait olacaktır.

Koltuk seçimi:

Check-in işlemleri sırasında her yolcu için ücretsiz bir koltuk tahsis edilecektir. Koltuğunuzu eğer siz seçmek istiyorsanız, ekstra 4 GBP ödemeniz gerekmektedir. Standart koltuk aralıkları 30 inç’tir. Ekstra geniş koltuklar, acil çıkış kapısı yönünde bulunmaktadır, bu koltukları on-line rezervasyon veya check-in sırasında, 12.50 GBP karşılığında satın alabilirsiniz.

Bilet fiyatlandırma:

Jet2.com biletleri için, belirlenmiş bir miktarda komisyon ödemeniz gerekebilir. Ödemenizi kredi kartıyla gerçekleştirecekseniz % 2,5 komisyon bedeli, bilet ücretine eklenecektir. Paypal sistemiyle yapacağınız ödemelerde komisyon oranı %2 olarak belirlenmiştir.

Yiyecek, içecek, ikram

Uçuş sırasında ücretsiz yiyecek ve içecek servisi yapılmamaktadır. Uygun fiyatlarla satılan yiyecek ve içecekleri yolculuğunuz sırasında satın alabilirsiniz.

Jet2

5,0/5
17313 değerlendirmeye göre

Hizmet sağlayıcılarını fiyat güvenirliği, ücretler, müşteri hizmetleri ve hizmet sağlayıcısının web sitesinin kullanım kolaylığı açısından kullanıcı geri bildirimlerine göre değerlendiriyoruz.

Daha fazlasını öğren

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.