Harita

Barselona Uçak Bileti Fiyatları

Katalunya’nın Renkli Başkenti

Barselona uçak biletinizi alıp Katalunya’nın kalbi ve İspanya’nın ikinci büyük şehrine doğru uzandığınızda,  Paris’i akdenizle harmanlamış bu güzel kentten kolayca ayrılamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Denizle çevrili Barselona güzel plajlara yakınlığı, muhteşem deniz mahsüllü yemekleri ve tabii  harika mimarisiyle, her yıl milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.  Mimari eserler ve Barselona denince hiç şüphesiz akla gelen ilk isim Antoni Gauidi (Sangrada Familia ve Poble Espanyol de Montjuic) olacaktır. Futbol düşkünüyseniz eğer, Barselona Futbol Klübünün  stadyumunu gezebilirsiniz.  Burası her geçen yıl biraz daha Turistlerin ilk uğradıkları yerler arasında yer almaktadır.

Alışveriş için en uygun adres trafiğe kapalı olan ve butikleriyle cazip Porta de l’Angel  caddesidir.  Barselona aynı zamanda Paris ve Roma’yı aratmayan birbirinden şık Kafe ve Restoranlara sahiptır.  La Rambla’ya uğrarsanız ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Yeri gelmişken küçük bir Teleferik yolculuğu  yapmayı ve Limanda yer alan Balıkçılarda deniz mahsüllerinden denemeyi unutmayınız.

Şehir hayatı ya da kumsallar? Futbol ya da alışveriş?  Neden Barcselona uçak biletinizi rezerve edip siz de bunların hepsini bir arada yaşayacağınız bir tatil yapmıyorsunuz?

En ucuz Barselona uçak biletlerini site site dolaşmanıza gerek kalmadan tek platformda bulabilirsininiz. 600’den fazla havayolu ve dünyanın en önde gelen seyahat acentalarının fiyatlarını karşılaştırarabilirsiniz.

Skyscanner’ın kullanımı  hem çok hızlı, hem de cok kolaydır. Barselona uçak bileti bulmak için hangi tarihlerde uçmak istiyorsanız, uçuş tarihlerinizi arama kutusuna girın. Skyscanner size en uygun fiyatları kıyaslamanız için gösterir. İsterseniz uçuş saatlerine, havayollarına ya da fiyatlara göre filtreleme yaparak,  sonuçları görebilirsiniz.

Eğer uçuş tarihleriniz esnekse Barselona’ya daha da ucuza uçabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken sadece tüm ayı ya da yılı görüntüleyerek uçabileceğiniz en ucuz günleri belirlemek.

Skyscanner ile Barselona uçak biletinizi rezerve ederken herhangi bir komisyon ödemiyorsunuz. Sizi doğrudan tercih ettiğiniz havayolunun ya da seyahat acentasının sitesine yönlendirerek, doğrudan rezervasyon yapma olanağı veriyoruz.

Uçuş güzergâhınız esnek mi? Daha fazla tasarruf için yakınlardaki havaalanlarını arayın.

Barselona yakınındaki havaalanları

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.