Harita

Birleşik Devletler Uçak Bileti Fiyatları

Birleşik Devletler yönüne uçuşlar

Amerikan rüyasını yaşamaya hazır mısınız? Amerika uçak biletinizi tek sitede, Skyscanner ile 600 üzerinde havayolundan, fiyatları kıyaslayarak alın.

Bu eşsiz bucaksız ülkeyi gezmek için bir haftadan çok daha fazlasına ihtiyaç duyacağınızı söylememize gerek yok .  Bir federal devletten diğerine başta doğal güzellikler olmak üzere insanlar, yerel  tatlar ve kültürün değiştiğini göreceksiniz.  Issız çöllerden, dağlı karlara, ormanlardan cennet gibi göllere geçeceksiniz.

New York’ta alışveriş yapın ve müzeleri gezin. New Orleans’ta Jazz dinleyip, karnavalın tadına varın. Boston’da Baseball seyredin.  Las Vegas’ta oyun oynayın, Miami’de kokteylinizi yudumlayın. Alaska’da  balinaları seyredin. San Francisco’da tramvaya binin ve Çin mahallesinde Çin yemeklerinın tadına bakın.. Çocuklarınıza Disneyland’de unutulmaz anlar yaşatın. Sinemaya düşkünseniz Hollywood’a uğrayın,  Los Angeles’taki film stüdyolarını gezin. Tabii ünlü California şaraplarından tatmayı ve San Diego’nun dünyaca meşhur hayvanat bahçesini unutmayın. Washington’da Beyaz Sarayı, Kongreyi  ve Pentagonu gezerek  dünyaya yön veren politikaların yapıldığı bu şehri görün.. ... liste kelimenin tam anlamıyla sınırsız.

Amerika, kalbinizin arzu ettiği her şeyi sunar size. Dünyanın belki de en kozmopolit ülkesidir  Amerika. Her memleketten insan bulabilirsiniz burada. Gerçek yerliler, yani kızılderililer, sayıları az da olsa Orta Amerika’da yaşamlarını sürdürmektedirler.  Başta İngiliz, İskoç, İtalyan, Alman, Fransız ve ispanyol milletleri olmak üzere hemen hemen her milletten nüfusa sahiptir Amerika. Tabii her ülkenin yemeğine de. Amerika seyahatiniz hiç şüphesiz size unutamayacağınız ve yıllarca anlatacağınız anılar bırakacaktır. ABD Türk vatandaşlarına vize uygulamktadır.

Amerikaya’ya en ucuz uçak biletini Skyscanner’de bulabilirsiniz. Skyscanner’de yüzlerce havayolu şirketini ücretsiz tarayın, fiyatları karşılaştırın ve en uygun uçak biletini bulun. Hem zamandani, hem de paradan tasarruf edin. Yolculuk tarihleriniz esnekse tüm ayı görüntüleyin ve  Amerika’ya  en ucuz hangi tarihlerde uçabileceğiniz bilgisine kolayca ulaşın.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.