Houston

18 Nis 2019 - 19 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Houston şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Alessandra, Hotel Sorella CityCentre ve Hotel Granduca Houston yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Houston konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Houston otelleri

en düşük 632 TL
en düşük 1.106 TL
en düşük 2.261 TL

Yolcular Houston için ne diyor?

9,8
Gurme Seyahatseverler
9,3
Gece Hayatı Severler
7,9
İş İçin Seyahat Edenler
7,8
Ailece Seyahat Edenler
7,4
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (282)
Erica Moriarty
Erica MoriartyHouston
21.05.2018

Houston is home to great sports, delicious food and kind people! It's true that everything's bigger, so bring your appetite!

Tyson Bramer
Tyson BramerLos Angeles
10.11.2017

A wonderfully misunderstood city. Yes, Houston is not at the top of anyone's dream destination, but that's what truly makes it great. There are no expectations, no gimmicks and no hoards of tourist getting in your way. It's authentic, it's diverse and it's Texan. You gotta dig deep here to truly enjoy the place, but the reward will be surprising.

Kimberlee Gulley
Kimberlee GulleyHouston
2.08.2017

Houston is a great place to live and it has a lot to offer. There are plenty of parks, museums, restaurants, shopping, etc. I suggest indoor activities because the heat/humidity will dampen your mood.

Mir
MirLos Angeles
16.06.2017

Soooomuch fun! The city is chill (definitely nothing like LA... maybe the OC). Every time I travel there, it's always a chill time! Mosquitoes are vicious though!!!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 568 TL ile Kasım ayıdır. Houston şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 852 TL ile Mart ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 740 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 726 TL tutarından %1 daha fazladır.
Houston şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,6°C/69,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 29,7°C/85,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 11,4°C/52,5°F sıcaklığa sahiptir.
Houston Hobby (HOU) (15,5km), Houston şehrine en yakın havaalanıdır.Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Houston George Bush Intercntl. (25,0km)

Birleşik Devletler seyahati planlayın

Houston ve çevresi