Lubbock

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Lubbock şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Ava, Comfort Suites Lubbock ve Overton Hotel and Conference Center yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Lubbock konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Lubbock otelleri

en düşük 1.089 TL
en düşük 2.227 TL

Yolcular Lubbock için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
9,7
Öğrenciler
8,7
Maceraperest Yolcular
7,6
Gece Hayatı Severler
6,8
Modayı Belirleyenler
Üye değerlendirmeleri (15)
Erica R
Erica R
26.06.2019

Perfectly awful boring small town. Full of churches and chain restaurants. Skip it.

David Barker
David BarkerLubbock
8.01.2016

Love living here!!! Great place to be. Raise a family, enjoy lots of activities and to just relax.

Traci Stoughton
Traci StoughtonHarker Heights
3.05.2015

We love Lubbock. I met my husband while attending Texas Tech University. We've been all over the U.S., but have never found nicer people anywhere, than the friendly people of West Texas. The cost of living is low, housing prices are very good compared to other places in the USA. TTU is an awesome university, offering a top notch education. There are lots of museums, art galleries, science centers, and the civic center holds concerts and other venues. There's lots of sports bars and nightlife. There's upscale restaurants, like Cafe J, Manna Bread & Wine, Stella's, & Las Brisas, just to name a few. For ethnic foods, there are several Thai restaurants, like Thai Pepper, Thai Thai, & our favorite....Choo Chai. There's also Indian food at Maharajah, Japanese food at Yamagata, and Brazilian food at Churrasca, and Mexican food at Montelongo's. There's upscale shopping at places like Chrome, and bargain shopping at places from Thrift stores to Burlington coat factory.

D'Maris Coffman
D'Maris CoffmanLondra
24.08.2014

This place is not nearly as bad as you'd expect and Texas Tech is a decent university. It's just in the middle of absolutely nowhere and has only recently shed its image as oil town.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 395 TL ile Mayıs ayıdır. Lubbock şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 683 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 470 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 494 TL tutarından %5 daha azdır.
Lubbock şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 17,3°C/63,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 34,6°C/94,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Aralık olup, ortalama -2,9°C/26,8°F sıcaklığa sahiptir.
Lubbock International (LBB) (9,85 km), Lubbock şehrine en yakın havaalanıdır.

Birleşik Devletler seyahati planlayın