Harita

Rusya Uçak Bileti Fiyatları

Rusya yönüne uçuşlar

Türkiye ile Rusya karşılıklı vizeleri kaldırdıktan sonra, bu güzel slav ülkesi seyahat destinasyonu olarak daha da popüler hale geldi.  Rusya uçak bileti bulmanız için Skyscanner 600’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotasını eş zamanlı olarak taramaktadır. Vizeler de kalkmışken, neden en uygun uçak biletinizi Skyscanner’da fiyatları kıyasladıktan sonra alıp, Rusya’nın tarihi ve turistik yerlerini gezmiyorsunuz?

Coğrafi olarak dünyanın en büyük yüzölçümüne sahip Rusya Federasyonu’nun on dört civarında ülke ile sınırı vardır.  Rusya’yı ziyaret etmek için en uygun mevsim mayıs sonundan, haziran başına kadar olan süredir.  Bu zamanda St. Petersburg’da beyaz geceleri  deneyimleyebilirsiniz. Mayıs sonundan, temmuz ortalarına kadar bu şehirde güneş hiç batmamaktadır. 22 ve 23 temmuzda en uzun beyaz geceyi deneyimlemek inanılmaz bir olay. Yolunuz St. Petersburg’a düşmüşken, Puşkin gibi yazarların uğrak yeri olmuş Literaturcafe’ye uğrayıp bir şeyler yemeyi ihmal etmeyin. Geleneksel Rus mutfağının Avrupa yemekleriyle kombinesi olan tatları unutamayacaksınız.

Moskova, Baykal Gölü, Kalingrad bölgesi, St. Petersburg’dan sonra akla gelen görülmesi gereken yerlerin başında gelir.  Sarayları, Parkları, tahta evlerden  oluşan köyleri, ortodoks mimarinin en güzel örneklerini oluşturan kiliseleriyle Rusya Federasyonu sizi başka bir dünyaya götürecektir.

Eğer yağmur, kar ve soğuktan hoşlanmıyorsanız kışın Rusya tatili size göre değil.  Eğer kayak yapmaktan hoşlanıyorsanız, Rusya’nın çok hesaplı kayak merkezlerinden  birine gidebilirsiniz. Rusya devasa bir ülke olduğundan seyahatinizi önceden planlamanızı öneririz. Tarihi, edebiyatı, müziğiyle yüzyıllarca herkesi cezbetmiş bu ülkeye tekrar gelmek isteyeceksiniz.

Rusya uçak bileti bulmak için çok sayıda web sitesine bakmanıza gerek yok. Skyscanner size tek platformda tüm Rusya uçuşlarını,  bu ülkeye uçan havayolları fiyatlarını karşılaştırarak  zaman ve fiyat bazında karşılaştırarak gösterir. Eğer uçuş tarihleriniz esnekse, bir ayı ya da tüm yılı görüntüleyerek Rusya’ya en ucuz hangi tarihlerde uçabileceğinizi çizelgeden görebilirsiniz. Skyscanner kullanarak  hem zamandan, hem de paradan tasarruf edin.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.