Soçi

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Soçi şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Sea Galaxy Hotel Congress & Spa, Forward Aparthotel ve Chebotarev Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Soçi konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Soçi otelleri

en düşük 229 TL
en düşük 361 TL
en düşük 1.792 TL

Yolcular Soçi için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
9,4
Maceraperest Yolcular
8,4
Ailece Seyahat Edenler
7,8
Gezginler
6,3
Gurme Seyahatseverler
Üye değerlendirmeleri (41)
Татьяна  Кудряшова
Татьяна Кудряшова
29.04.2019

Bütçe tatili istiyorduk, ama bu açıkça Soçi ile ilgili değil. Fiyatlar çok yüksek, bir mağazada alsanız bile ucuza yemek yemek mümkün değil. Sakinleri turistlerden nefret ediyor, sadece onlara para getiriyorlar. Şehir sadece doğası gereği kurtarıldı.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
6.01.2017

Burası Karadeniz'deki bir tatil beldesidir ve Rusya'ya benzeyen bir şey görür ve hissetmez. Kış Olimpiyatları, yabancıların çoğunun buraya gelmesinin nedeni, çoğunlukla Rusların gelmesiydi. Biz bir geziye geldi, bu yüzden biz gün için vize gerek yoktu ama bizim tur rehberleri ile kalmak zorunda kaldı.

Liudmila Germany
Liudmila GermanyBremerhaven
6.01.2017

Soçi Keşif Dünya Akvaryumu. Daha fazla bilgi: http://www.en.sochiaquarium.ru/

Максим Грибанов
Максим Грибанов
24.07.2019

aniden

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 195 TL ile Şubat ayıdır. Soçi şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 293 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 256 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 237 TL tutarından %7 daha fazladır.
Soçi şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 15,9°C/60,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 28,0°C/82,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 1,3°C/34,3°F sıcaklığa sahiptir.
Sochi (AER) (22,68 km), Soçi şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın