Eisk

24 Ağu 2019 - 25 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Eisk şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Mini Hotel Berdyanskaya 56, Verona Hotel ve Hotel Primorskaya yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Eisk konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Eisk otelleri

en düşük 264 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 122 TL ile Kasım ayıdır. Eisk şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 203 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 135 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 141 TL tutarından %4 daha azdır.
Eisk şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 23,3°C/73,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 27,2°C/81,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -3,8°C/25,2°F sıcaklığa sahiptir.

Rusya seyahati planlayın