Harita

Erzurum İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. İstanbul yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

Erzurum - İstanbul uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

337 TL

Aktarmasız havayolu

3

Uçuş / hafta

49

Ortalama uçuş süresi, toplam 1030 kilometre uçuş mesafesi

1sa 55dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Türk Hava Yolları

İstanbul ve İstanbul Sabiha Gökçen

2 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

İstanbul şehrinde 2 havaalanı bulunmaktadır: İstanbul ve İstanbul Sabiha Gökçen.
Erzurum - İstanbul uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 337 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Erzurum - İstanbul uçuşu ortalama 1sa 55dk sürmektedir.
Aktarmasız Erzurum - İstanbul uçuşu yapan 3 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Aralık itibarıyla haftalık 49 Erzurum - İstanbul uçuşu bulunmaktadır.

Erzurum İstanbul uçak bileti

Erzurum İstanbul arası uçuş rotası, Türkiye`de düzenli seferleri bulunan havayollarının yoğun olarak kullandıkları rotalardan biri. Türk Hava Yolları ve Pegasus Airlines her gün Erzurum Havaalanı kalkışlı ve İstanbul varışlı seferleriyle hizmet vermektedirler. Türk Hava Yolları direkt seferlerinin yanı sıra Ankara aktarmalı uçuşlarıyla, İstanbul`da Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanlarına uçmakta, Pegasus Airline ise her gün Erzurum`dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı`na direkt uçmaktadır.

Erzurum ile Aziziye ilçesi arasında bulunan Erzurum Havaalanı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi yönetiminde bulunmaktadır. Uluslararası uçuşlara da açık olan havaalanı, İç ve Dış Hatlar Terminali, 650 araç kapasitesi olan bir otoparkının yanısıra terminallerde; restoran, Postane, bagaj kaplama makinesi, otomatik para çekme makineleri, hediyelik ve şekerleme standları, Araba kiralama ofisleriyle yolculara hizmet vermektedir. Engelli yolcular için her türlü kolaylığın sağlandığı havaalanı aynı zamanda çevre dostu, Yeşil Kuruluş ünvanlı bir havaalanıdır. Şehir merkezinden ulaşım oldukça kolay, belediye otobüslerinin uçak saatleri baz alınarak yaptıkları havaalanı seferleri ile ulaşabileceğiniz gibi taksi ile ulaşım da mümkün. Palandöken Kayak Merkezine özel servisler ulaşım hizmeti vermektedir.

Uçuşunuzun varış noktası İstanbu`da iki ayrı havaalanı bulunmakta, iniş noktanız Anadolu yakasında, Sabiha Gökçen Havaalanı ise Pendik yakınlarında yer alan havaalanı, Avrupa ve Anadolu yakasının merkezi noktalarına ulaşım alternatifleriyle yolcularına büyük kolaylık sağlamaktadır. Uçaktan indiğiniz andan itibaren sizi kaliteli hizmeti ile karşılamakta, iniş sonrası havaalanında vakit geçirmeniz gerektiğinde cafe ve restoranları, mağaza ve satış alanları, nakit para ihtiyacınızı karşılayacak ATM ve döviz büroları, her konda bilgi alabileceğiniz danışma bürosu ve geniş kapasiteli otoparkı ile İstanbul ve çevresine hizmet vermektedir.

Avrupa yakasında bulunan Atatürk Havalimanı, Türkiye`nin en en büyük ve yoğun hava trafiğine cevap veren havaalanıdır. Yurt içi ve yurt dışı uçuşların gerçekleştiği havaalanına her gün dünyanın her yerinden 1000`in üzerinde uçak tarafından kullanılan havaalanı aynı zamanda uluslararası uçuşlarda aktarmaların yapıldığı, önemli bir transit yolcu havaalanıdır. Büyük bir sorumluluğa, uçak ve yolcu trafiğine başarıyla cevap vermekte , yer hizmetleri, bünyesinde bulunan ticari ve hizmet kuruluşlarıyla yolcularını memnun etmektedir. Ulaşım alternatifleri olarak Havaalanı taksileri, Havataş Havaalanı servisleri, metro veya terminal içerisinde bulabileceğiniz araç kiralama ofisleri, şehir merkezine ulaşım seçenekleriniz olarak karşınıza çıkacaktır.

Doğu Anadolu`nun en büyük şehri olan ve Palandöken Kayak Tesisleri ile son yıllarda kış turizminde adını sık sık duyduğumuz Erzurum, İstanbul ile kıyaslandığında oldukça sert iklimi ile büyük farklılık göstermektedir. Palandöken`in eteklerinden, Marmara Denizi`nin kıyılarına yapılan bir yolculuk sonrası, İstanbul dinamiği, hareketi ve renkleri ile büyülerken, bütçenizi biraz zorlayacaktır.

Tüm bilgiler Haziran 2015 tarihine aittir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.