Harita

Sırbistan Uçak Bileti Fiyatları

Balkan ülkelerinden biri olan Sırbistan, turizm açısından hala bakir sayılabilecek , turistler tarafından henüz çok fazla keşfedilmemiş bir ülke. Başkent Belgrat modern, canlı ve kendine has tarzıyla gezginlerin ilgi merkezi olsa da, ülkede keşfedilmeyi bekleyen diğer şehirlerden ve özellikle yaklaşan yarıyıl tatiliyle ilgili olarak,  kış ve kar turizmi merkezlerinden de söz etmek gerek. Belgrat gerek gece hayatı gerekse Sava ve Tuna nehirlerinin üzerine kurulu ilgi çekici  alanlarıyla oldukça iyi bilinen bir şehir. Bir yandan Sovyet mimarisinin blok apartman özelliklerini, diğer yandan Osmanlı döneminden kalma eserleri diğer bir yandan da Barok mimari özellikleriyle şekillenen şehir, heterojen bir görünüme sahip. Belgrat geçmiş ve bugünün dokusunun başarıyla sentezlendiği, kendine has bir karakteri olan bir şehir. Ülkenin ikinci büyük şehri olan Novi Sad ise ünlü Exit Müzik  Festivali ile ilgi merkezi haline gelmiştir. Bir dönem Avusturya Macaristan imparatorluğuna bağlı olan Novi Sad, Neo Klasik mimari tarzıyla, düzenli şehircilik anlayışıyla, daha bir Avrupai şehir görünümündedir.

 Balkan güzeli Sırbistan, yeni yerler keşfetmek isteyenler, popüler turizm ülkelerinin dışında seçenek arayanlar için önemli bir destinasyon. Hemen Skyscanner ile bu güzel ülkeye bir rezervasyon yapın. Kısa süreli bir uçuştan sonra ineceğiniz Belgrat hava limanı, sizi istediğiniz maceraya kolayca ulaştırabilir. Yaklaşan yarıyıl tatili için şimdiden bir uçak rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Belgrat’a uçak biletinizi güvenle ayırtın, Skyscanner ucuz ve güvenli tatile çıkmak isteyenler için uğranması gereken ilk durak.

Sırbistan’da ülke coğrafyasının dağlarla kuşatılmış köylerinde, kış ve kayak tatili sevenler için birçok kayak merkezi bulunmaktadır. Sırbistan’da yapacağınız kış tatili planı , uygun bütçesiyle de ilginizi mutlaka çekecektir. Kopaonik ve Zlatar’da  bulunan kayak merkezi ilk akla gelenler merkezler. Divcibare, kayak tatilini daha ucuz bir bütçeyle gerçekleştirmek isteyenler için ideal bir bölge. Kaynak suları, nehirler ve termal kaplıcalar açısından da zengin olan bölge,  SPA meraklıları için biçilmiş kaftan.

Sırbistan mutfağı ağırlıklı olarak Türk ve farklı Avrupa ülkelerinin etkisi altında kalmıştır. Bizlere hiç yabancı olmayan lezzetleri bildiğimiz isimlerine çok yakın bir isimle bulmanız mümkün.

 Sırbistan’ı keşfetmek için beklemenize gerek yok, hemen tarayıcınıza Skyscanner’ı ekleyin, dilediğiniz zaman aralığı için bir bilet rezervasyonu yapın. Skyscanner dünyanın birçok noktasına uçak bileti edinebileceğiniz bir arama motoru.  Sırbistan için hemen bir uçak bileti ayırtabilirsiniz. Hem de hiçbir ücret ödemeden! Siz de Sırbistan’ı ilk keşfedenlerden olun.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.