Harita

Kıbrıs Uçak Bileti Fiyatları

En uygun fiyatlarla Skyscanner üzerinden sahip olacağınız Kıbrıs uçak bileti, yılın her döneminde eşsiz güzelliklere tanık olmanızı, muhteşem Kıbrıs eğlencelerine katılmanızı ve daha birçok ayrıcalığı yaşamanızı sağlıyor. Türkiye’nin güney kısmında yer alan ve bağımsızlığı sadece Türkiye tarafından tanınan Kuzey Kıbrıs, Akdeniz bölgesinin en büyük üçüncü adası olma özelliğini taşıyor. Kuzey Kıbrıs’a girişlerde sadece kimlik kartı yeterli oluyor. Başkent Lefkoşa’da bulunan Ercan Havaalanına, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Hatay, Antalya ve daha birçok ilden uçuşlar düzenleniyor. Türk Havayolları, Pegasus, Anadolujet, Onur Air, Atlas Global, Sunnexpress gibi havayolu şirketlerinin Kıbrıs ucuz uçak bileti en avantajlı halleriyle sizleri havalara uçuracak.

Ucuz Kıbrıs Uçak Bileti Nasıl Bulunur?

Kıbrıs, tipik Akdeniz iklimine sahip olduğu için yılın her döneminde sıcaklık yüksektir. Yıllık ortalama sıcaklığı 19 derecedir ve bu mevsim şartları turizm açısından yoğunluk sağlıyor. Ayıca dünya çapındaki Casinolar, eğlence merkezleri ve İngiliz kültürünün yerleşmiş olduğu eğlence anlayışı; Kıbrıs’ı popüler destinasyonlar arasına sokuyor. Bu popülerlik ise Kıbrıs uçak bilet fiyatları üzerinde etkili oluyor. Bilet fiyatları sürekli değişkenlik gösteriyor ve en uygun fiyatlı bileti bulmak için Skyscanner ihtiyacınız olan tüm desteği sağlıyor.

Skyscanner, Kıbrıs uçak biletleri arasındaki en uygun fiyat avantajı sağlayan biletleri buluyor ve anında karşınıza çıkarıyor. Bunun için ‘Fiyat Alarmı’ özelliğini kullanmanız yeterli oluyor. Tüm uçuşlarda geçerli olan bu özellik sayesinde, tercih edeceğiniz uçak biletlerinin tüm fiyat hareketlerini takip edebiliyorsunuz. Skyscanner, sizlere değişen uçak bileti fiyatları hakkında mail üzerinden bilgilendirme sağlıyor. Böylece istediğiniz uçak biletine en hızlı, en kolay ve en avantajlı fiyatlarla sahip oluyorsunuz.

Kıbrıs Ercan Havaalanı

Lefkoşa’ya 25km, Güzelyurt’a ise 60km uzaklıkta bulunan Ercan Devlet Havalimanı tüm şehirlere asfalt yollarla bağlı olup, kolay bir ulaşım imkanı sunuyor. 1974 Barış Harekatı’nın ilk günündeki çıkartmada şehit düşen Kıdemli binbaşı Fehmi Ercan’dan ismini alan Ercan Havaalanı, yılda yüz binin üzerinde ziyaretçiyi karşılıyor. Dinlenme salonları, yeme içme alanları ve birçok farklı hizmet noktasıyla her beklentiyi karşılıyor ve kurulduğu günden bugüne kadar gelişerek Kıbrıs’ın dünyaya açılan kapısı oluyor.

Toplu taşıma ağı gelişmemiş olan Kıbrıs’ta lüks taksiler, havaalanı transfer araçları ve rent a car hizmetleri ise oldukça gelişmiş durumda karşımıza çıkıyor. Skyscanner, bu aşamada da yanınızda oluyor. Kıbrıs uçak bileti için en uygun fiyatlı biletleri bulabileceğiniz Skyscanner hizmetleri üzerinden; araç kiralama ve otel bulma gibi ihtiyaçlarınıza da anında çözümler bulabileceksiniz. Bu sayede gideceğiniz ülkeye varmadan araç kiralaması yapılmış ve kalacağınız otel belirlenmiş olacak. Skyscanner, uygun fiyatlı bilet bulma, araç kiralama ve otel ayarlama hizmetleri internet sitesi üzerinden yapılabileceği gibi cep telefonuna indirilebilen mobil uygulama sayesinde de kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Skyscanner mobil uygulaması ile yılın her dönemi en uygun fiyatlı uçak biletlerini bulabilecek, gideceğiniz şehirler hakkında detaylı bilgiler edinecek ve daha birçok farklı ayrıcalığı bir arada yaşayacaksınız. App Store ve Google Play üzerinden Skyscanner uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir; en avantajlı uçak biletlerinden anında haberdar olacağınız gibi otel bulma ve araba kiralama hizmetlerini de uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Akdeniz’in İncisi Kıbrıs Hakkında

Ucuz uçak bileti almak için erken rezervasyon oldukça etkili oluyor. Günler öncesinden yapılacak rezervasyon ile en uygun fiyatlı Kıbrıs uçak bileti bulmak mümkün hale geliyor. Kıbrıs, turizm açısından olduğu kadar aynı zamanda eğitim açısından da oldukça rağbet görüyor. Dünya çapında eğitim imkanı sağlayan Kıbrıs üniversitelerine yılda on binlerce öğrenci geliyor. Eğitim öğretim tarihlerine göre çok önceden ayarlanacak Kıbrıs uçak bileti rezervasyonu en uygun fiyatları sağlayacak ve her açıdan avantajlı uçuşlar gerçekleştirmenizde etkili olacaktır.

Yılın her döneminde yanınızda olacak ve sizlere en uygun fiyatlı uçak biletlerini anında bulacak olan Skyscanner, Kıbrıs ucuz uçak bileti arayışlarında etkili çözümler sunduğu gibi kampanyalı ve promosyonlu uçak biletlerinden haberdar olmanızı sağlıyor. Uçuşlar hakkında ve gideceğiniz şehir hakkında birçok bilgiye yine Skyscanner üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Kıbrıs Gezi Rehberi

Sizler de; hem parasının hem de zamanının kıymetini bilenler gibi Skyscanner üzerinden en uygun fiyatlarla Kıbrıs uçak bileti sahibi olduktan sonra şehir hakkında bilgi toplamaya başlayabilir ve gezi programlarınızı yapabilirsiniz.

Kıbrıs; 5 farklı şehirden meydana geliyor. Lefkoşa, ülkenin başkentidir ve nüfusun büyük bir bölümü burada yaşar. Gazimagusa, küçük bir ticaret limanıdır. Girne ise en fazla turist çeken liman şehridir. Yeşilin ve mavinin bin bir tonunu barındıran Güzelyurt ise adı ile özdeşleşiyor. İskele ise görülmeye değer güzellikler barındırıyor.

Birçok farklı medeniyetin etkisinde kalmış Kıbrıs, bu farklılığı mutfağında da gösteriyor. Rum mutfağı ve Türk mutfağının bir arada olduğu Kıbrıs’ta; şeftali kebabı, pilavuna yemeği, hellim peyniri kızartması, meyve şekerlemeleri ve reçelleri muhakkak tadın.

Kıbrıs'ta Lefkoşa Belediye Pazarı, Büyük Han, Girne Çarşısı uğrayacağınız adreslerin başında gelmeli.

Dünya markalarını en ucuz fiyatlarla bulacağınız Kıbrıs’ta tekstil alışverişi için ise Lefkoşa Dereboyu Caddesi üzerindeki mağazaları tercih edebilirsiniz.

"Bu bilgiler yazının yazıldığı Kasım 2017 tarihinde geçerlidir."

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.