Harita

Dubai Uçak Bileti Fiyatları

Orta Doğu’nun alışveriş cenneti olan Dubai’ye gitmeden önce alışveriş havasına daha uçak biletinizi alırken girin. Skyscanner, size yüzlerce havayolundan uçak biletleri fiyatlarını karşılaştırararak sunarken, en ucuz Dubai uçak biletini bulmamanız için neden yok.

Birleşik Arap Emirlikleri’ni oluşturan yedi Emirliğin ikinci büyüğü  olan Dubai, güzel kumsalları, devasa büyüklükteki alışveriş merkezleri, gökdelenleri ve kozmopolit yapısıyla, her yıl yüzbinlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. Nüfusun neredeyse % 80’ini yabancılar oluşturmaktadır. En büyük yabancı grubun başında Hintliler gelmekte. Bu nedenden dünyanın hemen her ülkesinin mutfağına yer veren restoranlar bulmak mümkün. Alkol sadece belirli otellerde bulunabiliyor.

Dubai alışveriş meraklılarının en çok uğramak istedikleri şehirlerin başında gelir hiç şüphesiz. Vergi rahatlığından dolayı tüm ürünler, diğer ülkelere oranla çok daha ucuzdur. Onlarca büyük alışveriş merkezinin olduğu bu şehirde pazarlık yapmaktan çekinmeyiniz. Ayrıca Dubai havalimanı, dünyanın en çok alışveriş yapılan Duty Free mağazalarına da sahiptir.Havalimanından şehire gitmek için taksi tutmak istemiyorsanız, otobüsler çok  uygun.

Yazın genelde aşırı sıcaklardan dolayı dışarıda pek kimse olmaz. Özelikle Temmuz ve Ağustos ayları çok sıcaktır.

Dubai’de gezilecek tarihi ve turistik yerler de hiç az değildir. Bir Bedevi kasabasını gezip Çölde safari yapabilirsiniz. Kısa bir süreliğine de olsa kendinizi 1001 Gece Masallarından bir kahraman gibi hissedebilirsiniz. Al Fahidi kalesi içinde yer alan Dubai Müzesi size şehrin tarihi hakkında bilgi verecektir.

Dubai uçak biletinizi Skyscanner araclığıyla ücretsiz tercih ettiğiniz havayolu ya da seyahat acentasından reserve edebilirsiniz. Eğer uçuş tarihleriniz esnekse, hangi ayda uçmak istediğnizi girin ve çizelgeden en ucuc uçak biletini bulabileceğiniz tarihleri seçiniz. Skyscanner hem paradan hem de zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Uçuş güzergâhınız esnek mi? Daha fazla tasarruf için yakınlardaki havaalanlarını arayın.

Dubai yakınındaki havaalanları

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.