Harita

Suudi Arabistan Uçak Bileti Fiyatları

Geniş yüzölçümü ve güçlü ekonomisi ile Arap Yarımadası’nın en büyük ülkesi olan Suudi Arabistan; Ürdün, Irak, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Basra Körfezi ve Kızıldeniz ile komşudur. Arap Yarımadası’nın iki kutsal şehri olan Mekke ve Medine, Suudi Arabistan sınırları içerisinde yer alır. Suudi Arabistan başkenti Riyad, 6 milyon nüfusu ve modern şehir yapısı ile öne çıkar. 2016 yılı itibari ile Suudi Arabistan nüfusu 33 milyon olarak sayılmıştır ve ülke popülasyonu her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Suudi Arabistan Gezilecek Yerler

Hem zengin petrol rezervleri hem de modern şehirleri ile hızlı bir gelişim gösteren Suudi Arabistan, gezilip görülecek yerler açısından da birçok farklı alternatif sunar. Mekke şehri, Suudi Arabistan için ayrı bir önem taşır. Kâbe’nin içinde bulunduğu Mescid-i Haram, ilk akla gelen mekanlar arasında öne çıkar. Kuba Mescidi, Mescid-i Kıbleteyn, Mescid-i Nebevi, Masmak Kalesi, Mada’in Saleh, Suudi Arabistan Ulusal Müzesi, Arafat Dağı ve Nur Dağı, Suudi Arabistan’da görülmesi gereken başlıca yerler arasında gösterilebilir.

Suudi Arabistan’da Konaklama

Suudi Arabistan’da en ucuz otelleri keşfedebilmek için Skyscanner Otel arama seçeneklerini kullanabilirsiniz. Skyscanner Suudi Arabistan otellerini tarayarak ve otel fiyatlarını karşılaştırarak tüm konaklama seçeneklerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Skyscanner, uygun uçak bileti bulmanıza yardımcı olduğu gibi bütçenize en uygun oteli bulmanıza da destek olur. Suudi Arabistan içerisinde seyahat etmek için toplu taşıma araçlarını veya taksileri tercih edebilir, kolayca seyahat edebilmek için ise araç kiralama seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

En Ucuz Suudi Arabistan Uçak Bileti

Dünya genelinde binlerce uçuş noktasını hızlıca tarayan Skyscanner sayesinde en hesaplı uçak bileti alternatiflerini pratik bir biçimde görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede paradan ve zamandan kolaylıkla tasarruf edebilirsiniz. Suudi Arabistan uçak bileti için ana sayfada yer alan arama panelini kullanarak detaylı sorgulama yapabilirsiniz. Suudi Arabistan uçak biletinizi hızlı arama seçeneklerini kullanarak da güvenle alabilirsiniz.

Suudi Arabistan uçak bileti fiyatları; uçuş günü, uçuş saati ve bilet türü gibi farklı hususlara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Cazip fiyatlardan yararlanmak ve sürekli değişen bilet fiyatlarından etkilenmemek için “Fiyat Alarmı” oluşturabilirsiniz. Bu sayede belirlediğiniz tarih aralığındaki en cazip uçuş seferlerini e-mail adresiniz üzerinden görebilirsiniz.

Skyscanner, bilet almayı düşündüğünüz hava yolu firmasının veya aracı acentanın resmi bilet alma sistemine otomatik olarak yönlendirerek bilet satın alma işleminizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Tatil planınız esnekse bir ay içerisinde bulunan tüm günleri seçerek en ucuz uçuş seferlerini kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Kolay uçak bileti almak için Skyscanner mobil uygulamasını telefonunuza ya da tabletinize indirerek cazip fırsatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

E-bültenimize üye olarak veya bizi sosyal medya hesabımızdan takip ederek en güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Esnek ve rahat bir uçuş tarihiniz varsa arama platformuna “Her Yere” yazarak en mantıklı ve cazip alternatif uçuş seferlerini kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

"Bu bilgiler yazının yazıldığı Ekim 2017 tarihinde geçerlidir."

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.