Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama

###Gaziantep Havaalanı Araç Kiralama

Gaziantep seyahatlerinizde sizi karşılayacak olan havaalanı şehrin 20 km güneydoğusunda yer alan ve Oğuzeli ilçe sınırları içerisinde bulunan Gaziantep Oğuzeli Havaalanıdır. Skyscannerın sunduğu son derece uygun araç kiralama olanaklarını değerlendirerek Gaziantep ve çevresini hakkettiği gibi tanıyabilirsiniz. Gaziantep Havaalanı için Adana, Hatay ve Şanlıurfanın ortasında diyebiliriz ve konumu itibariyle kiraladığınız araç ile doğunun en gözde şehri olan Gaziantep ve yakın çevresi dışında bu şehirleri de ziyaret etme olanağı sunmakta.

###Gaziantep Havaalanında bulunan araç kiralama şirketleri

Birçok tanınmış uluslararası ve yerel araç kiralama şirketinin bulunduğu Gaziantep Oğuzeli Havaalanında Enterprise Rent a car İç Hatlar ve dış hatlar geliş terminalinde, Sixt araç kiralama havaalanı servisinin hemen yanında, Rent Go İç Hatlar gelen yolcu terminalinde, Avis İç Hatlar gelen yolcu terminalinde bulmanız mümkün. Ayrıca; Argus Carhire, Rentalcars,com, Garenta,Hertz, Thrifty, Europcar, Budget gibi tanınmış isimleri de görmek mümkün. Aileler için uygun araçlardan, tek başınıza çıktığınız bir seyahate uygun mini araçlara, arkadaşlarınız ile birlikte deneyimleyeceğiniz bir Gaziantep seyahati için tercih edebileceğiniz 7 veya 9 koltuklu büyük araçlara, birçok seçenek mevcut. ###Akaryakıt istasyonları

Gaziantep Havaalanı çevresinde ve şehir merkezinde birçok akaryakıt istasyonu mevcut, en yakın akaryakıt istasyonu ise 25 km. mesafede bulunmakta. Arabanızın yakıt ihtiyacını karşılamak için havaalanına yaklaşık 10 dakika uzaklıkta bulunan bu istasyona gitmek için Havaalanından D850 karayoluna çıkarak, Gaziantep Çevre Yolu üzerinden O-54 Karayoluna kadar devam edin, sola dönerek Güneykent konumundan ilerlemeye devam ederseniz Güneykent Mahallesi, Üniversite Bulvarı üzerindeki akaryakıt istasyonuna ulaşmanız mümkün. Bir diğeri ise Havaalanından 23 km mesafede, Şehitkamil`de Gazi Muhtar Paşa Bulvarında bulunmakta.

###Gaziantep şehir merkezi

Havaalanından bir saatten az bir sürede ve D850 karayolu üzerinden, son derece rahat bir araba yolculuğu ile ulaşabileceğiniz Gaziantep şehir merkezi, diğer yerleşim alanlarına D850 karayolu dışında 0-54 çevre yolu ve D400 karayolu ile bağlanmaktadır. Büyük şehir olmanın getirdiği trafik sorunu özellikle iş saatlerinde Gaziantepte de kendini göstermekte özellikle Başpınar ve Organize Sanayi Bölgesi arasında trafik yoğunluğu görülmekte. Şehri neredeyse baştan başa geçen bir tramvay hattı bulunmakta.Gaziantepte 2014 Mayıs ayı itibari ile 83 adet açık, 44 adet kapalı olmak üzere toplam 127 otopark bulunmaktadır.

###Bölgede görülecek yerler

Gaziantep önemli bir turizm merkezi olarak dikkat çekmekte ve yakın çevresinde, birkaç saatlik araba yolculuğu ile görülecek son derece cazip noktalar barındırmaktadır.

####Yesemek

Oldukça önemli bir Açıkhava heykel atelyesine sahip olan Yesemek, yaklaşık 100 km mesafede, İslahiye ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Tahta Köprü Barajı ve Açıkhava Müzesi ile muhteşem bir tarih ve doğa ziyafeti sunan bölgeye D410 ve Gaziantep Kilis Yolu üzerinden 2 saate yakın araba yolculuğu ile ulaşmak mümkün.

####Dülükbaba

Gaziantep şehir merkezine yaklaşık 8 km mesafede bulunan Dülükbaba Ormanlık bölgesi, aileniz veya arkadaşlarınızla son derece güzel vakit geçirebileceğiniz, doğa yürüyüşleri ve kamp yapmak için birebir, günübirlik de ziyaret edebileceğiniz, doğanın kucağında bir bölge. Havaalanından Gaziantep Çevre Yolu ve O-54 üzerinden arabayla yaklaşık yarım saatte ulaşabilirsiniz.

####Halfeti

Saklı Cennet olarak da bilinen ve büyük bölümü Fırat Nehri`nin suları altında kalan taş mimarisiyle yapılmış evleri, camileri ve doğal güzelliğiyle dikkat çeken Halfeti ilçesi ise Şanlıurfa Halfeti Yolu ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu ile üzerinden 1,5 saatlik bir araba yolculuğu ile yaklaşık 100 km mesafede bulunmakta.

####Rumkale

Yavuzeli İlçesi sınırları içerisinde, Fırat Nehri`yle Merziman Çayı’nın birleştiği noktada bulunan Rumkale, muhteşem doğası, huzur veren su sesi ve yeşilliğiyle görülmeyi hakeden bir başka bölge ve Gaziantep Adıyaman Yolu üzerinden 1,5 saatlik bir araba yolculuğü ile ulaşabileceğiniz mesafede bulunmakta.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.