Araç kiralama şirketleri yaşı 25'in altındaki sürücüler için ek ücret talep edebilrler, bu ücret genellikle aracı aldığınızda ödenebilir. Bazı yerlerde yaş sınırlamaları olabilir. Rezervasyon yaptırmadan önce araç kiralama şirketinin web sitesini kontrol edin.

Trabzon Havaalanında En Uygun Araç Kiralama

###Trabzon Havaalanı Araç Kiralama

Skyscanner'ın son derece uygun tekliflerini değerlendirerek kiralayacağınız bir araç ile Trabzon Havaalanından ulaşım sorunu yaşamadan, sizi bekleyen aracınız ile Karadeniz doğası ve muhteşem manzaralarına ve unutulmaz bir Karadeniz deneyimine doğru yol alabilirsiniz.

###Trabzon Havaalanında bulunan araç kiralama şirketleri

Trabzon şehir merkezine yaklaşık 8 km mesafede bulunan Trabzon Havaalanı`nda uzun ya da kısa süreli kiralayabileceğiniz, aile veya arkadaş grupları için son derece uygun büyük araçlar, minibüsler veya tek kişi için oldukça uygun, ekonomik mini araç seçenekleri sunan zengin araç filolarına sahip; Avis, Budget, Europcar, Sixt gibi uluslararası tanınmış isimler ve yerel araba kiralama şirketlerinden oluşan 10 araç kiralama şirketi, İç Hatlar terminalinde hizmet vermektedir.

###En yakın Petrol istasyonları

Trabzon Havaalanı’na varışınızda hiç beklemeden, havaalanı otoparkında sizi bekleyen aracınızı teslim alabilirsiniz. Yaptığınız anlaşmaya bağlı olarak, dolu veya boş depo ile teslim alacağınız aracınızın yakıt ihtiyacını karşılamak için ulaşabileceğiniz en yakın Petrol istasyonu, Trabzon Havaalanı'na yaklaşık 1,5 km. mesafede, havaalanı çıkışında, Rize Caddesi paralelinde bulunmaktadır. Havaalanı civarında bulunan diğer yakıt istasyonları ise; D010 karayolu üzerinden 10 km uzaklıktaki Yalıncak, Sahil Caddesi üzerinde ve bir diğeri de havaalanından çıktıktan sonra D010 karayolu, Rize Caddesi üzerinden batı yönünde 10 km. mesafede, Konaklar Mahalle’sinde bulunmaktadır. ###Trabzon şehir merkezinde araba kullanma

Trabzon şehir merkezinde trafik, tüm büyük şehirlerde olduğu gibi özellikle iş ve okul saatleri içerisinde yoğunlaşmaktadır. Tanjant Yolu olarak bilinen çift yönlü yol, Trabzon'un tam ortasından geçen ve şehri bir ucundan bir ucundan bağlayan tek yol durumundadır ve son derece işlek bir yoldur, ayrıca gün içerisinde meydana ulaşımı sağlayan Sahil Yolu ve Atatürk alanı kavşağında ciddi hareketlilik görülmektedir. Özellikle iş saatlerinde Forum Alışveriş Merkezi civarından başlayarak Değirmendere tünel çıkışına kadar devam eden yoğun trafik görülmektedir.

###Trabzon Havaalanı ve şehir merkezinde bulunan otoparklar

Havaalanında bulunan yaklaşık 400 araç kapasiteli otopark dışında, Trabzon şehir merkezinde de birçok açık ve kapalı otopark bulunmaktadır. Bu otoparklardan merkezi noktalarda bulunanlar; Değirmendere açık otoparkı, Değirmendere Mahallesi Erzurum Yolu Caddesi üzerinde bulunmakta, Park Otomotiv ise Üniversite Mahallesi'nde Atatürk Bulvarı üzerinde bulunuyor, Esa Yedimen Otoparkını İnönü Mahallesi Diyar Sokak’ta bulabilirsiniz. Bunlar dışında Cumhuriyet Mahallesi, Ortahisar Mahallesi, Sanayi Mahallesi, İskenderpaşa Mahallesi, Çömlekçi Mahallesi, Kemerkaya Mahallesi'nde açık ve kapalı otoparklar bulunmaktadır.

###Trabzon Havaalanı çevresinde görülecek yerler

Yeşil ve mavinin en büyülü birleşimlerine sahne olan Trabzon ve çevresi, rüya gibi sürüş deneyimleri vadetmekte.

####Akçaabat

Trabzon Havaalanına yaklaşık 20 km mesafede bulunan ve son derece keyifli, harika manzaralar eşliğinde, yarım saatlik bir araba yolculuğu ile ulaşabileceğiniz Akçaabat, M.Ö. 700'lü yıllara dayanan bir tarihe sahip bir ilçe. Özellikle Osmanlı dönemi mimari örnekleriyle ünlü Orta Mahalle'si, ilginç sokakları, çeşmeleri ve doğasıyla ayrıca sınırları içerisinde bulunan yemyeşil bir doğa içerisinde parlayan Sera Gölü ile Akçaabat görülmeye değer bir yerleşim alanı.

####Yomra

Bölgenin en cazip beldelerinden biri olan Yomra'ya Trabzon Havaalanından çıkarak D010 üzerinden Maçka'ya doğru, batı yönünde yaklaşık 20 km mesafede ulaşmak mümkün. M.Ö. 2000'li yıllara dayanan tarihi, harika denizi ve plajları ile büyüleyen bu ilçede yerel lezzetlerle bir ziyafetin yanısıra dağlardan akan sular, çay bahçeleri ve yaylalar size cenneti yaşatacak.

####Maçka

Trabzon Havaalanı'ndan arabayla yarım saatlik bir araba yolculuğu ile D885 rotasını izleyerek Trabzon-Gümüşhane karayolu üzerinde bulunan, doğası, tarihi ve kültürel değerleriyle bölgenin tartışmasız turizm cenneti olan Maçka'ya ulaşabilirsiniz. Çam ormanları ile dolu vadilerin tam ortasında bir dere yatağında bulunan Maçka, 100'ün üzerinde yaylası, tertemiz havası, Vazelon, Sümela ve Kuştul Manastırları ile huzuru bulabileceğiniz bir yer Maçka.

Europcar
Enterprise
Hertz
Avis
National Car
Alamo

Skyscanner'la Araç Kiralama

Skyscanner kapsamlı araç kiralama aramasına hoş geldiniz. Binlerce varış yerini araştırır ve sizin için düşük fiyata mükemmel sürüş deneyimi bulmak amacıyla binlerce araç kiralama teklifini karşılaştırırız. Seyahatinizi en ucuza mal edebilmeniz için size yardımcı oluruz, böylece siz de yola bir gülümsemeyle çıkarsınız. Gelin bizimle araç sürün.

Ücretsiz Araç Kiralama Karşılaştırması

Skyscanner'la web'deki en düşük araç kiralama fiyatlarından bazılarını bulacaksınız. Sizin için uygun olan araç kiralama teklifini bulduktan sonra rezervasyonunuzu yaptırmanız için sizi doğrudan araç kiralama şirketine yönlendireceğiz. Hiçbir zaman komisyon eklemeyiz, böylece her zaman en iyi fiyatı elde edersiniz.

Skyscanner'la Arama Yapın

Araç mı kiralamanız gerekiyor? Daha fazla aramayın. Nereye gitmek isterseniz isteyin, neye ihtiyacınız olursa olsun, anahtarı bizde. Sadece varış noktanızı, araç teslim alma ve teslim etme tarihlerinizi girin ve biz de size en iyi araç kiralama şirketlerinden tüm teklifleri sunalım, böylece saniyeler içinde karşılaştırma yapabilir ve aracınızın rezervasyonunu yaptırabilirsiniz.

*Bu fiyat, çok sayıda seçenek arasından seçim yapmanıza yardımcı olmak üzere tahmini bir fiyattır. Bugünkü fiyat, son 15 günün her birinde Skyscanner'da bulunan en düşük fiyatların ortalamasını temel almaktadır.