Harita

Çin Uçak Bileti Fiyatları

Çin yönüne uçuşlar

Ucuz Çin uçak bileti bulma fikri her ne kadar kulağınıza biraz fazla uzak ve egzotik gelse de, Skyscanner ile bu büyük ülkeye uçan onlarca havayolu şirketinin fiyatlarını karşılaştırıp en uygun uçak biletini bulmak çok rahat. Üstelik hem hızlı, hem de ücretsiz.

Dünyanın en kalabalık ülkesi olan Çin, yavaş yavaş dış dünyaya açılması ve gelişen dev ekonomisiyle en çok ziyaret edilen ülkelerden biri haline gelmektedir. Dünyanın en eski medeniyetlerinden olan Çin devasa büyüklükte bir ülke olduğundan, seyahatin önceden planlanması önerilir. Dünyanın en uzun savunma duvarı olan Çin Seddi ve UNESCO Kültür Mirasları listesinde yer alan ve henüz sırrı anlaşılmayan Terra Kotta askerleri görülmeye değer. Çin’in ticari başkenti olan Şanghay ise dev gökdelenleriyle gelişen Çin ekonomisinin tüm ihtişamıyla sergilemektedir.

Dünyaca ünlü Çin mutfağını yerinde yerel zevklerle tatmanız da ziyaretinizi unutulmaz kılacak öğelerden. Dünyanın en eski ülkelerinden olan ve kendisine özgü cezbedici bir kültüre sahip bu ülkenin her şehrine Pekin üzerinden kolayca uçulabilir.  Hiç şüphesiz son yıllarda herkes uyanan Çin’den, dev ekonomisinden bahsetmektedir. Nerdeyse Made in China  etiketi taşıyan bir şeye sahip olmayan ev kalmazken dünyada, neden bir milyarı aşkın nüfusa sahip bu ülkeyi yerinde görmüyorsunuz? Çin’i görmek için en ideal mevsim ya ilkbahar (Mart’tan Mayıs’a) ya da Sonbahardır(Eylül’den Kasım’ın başına kadar).

Çin’ın başta 2008 olimpiyatlarına ev sahipliği yapan Pekin ve ticaret merkezi Şanghay olmak üzere belli başlı ana şehirlereine ucuz uçak bileti bulmak için, Skyscanner’de yüzlerce havayolu şirketini ve seyahat acentasını ücretsiz kıyaslayın. Yolculuk tarihleriniz esnekse tüm ayı görüntüleyin ve Çin’e en ucuz uçak biletini hangi tarihlerde bulabileceğiniz bilgisine ulaşın.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.