Xi'an

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Xi'an şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Alley Youth Hostel, Jano's Backpackers ve Mercure Xi'An Downtown yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Xi'an konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Xi'an otelleri

en düşük 192 TL
en düşük 259 TL
en düşük 428 TL

Yolcular Xi'an için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
8,0
Ailece Seyahat Edenler
7,9
Sanat ve Tasarım Aşıkları
7,5
Outdoor Meraklıları
7,3
Gezginler
Üye değerlendirmeleri (96)
Yvonne Brett
Yvonne BrettSan Diego
8.06.2016

One of the highlights of our trip to China was Xi'an, where we saw the Terra Cotta Warriors. They were so impressive, but there is also a lot of other things to see here. The city wall is impressive and there is a great Tang Dynasty dinner show that was very entertaining.

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
17.08.2018

What a beautiful and amazing place in Xi'an. You can see the history and the heritage of China. The more you see, the more you are interested the history of China.

Lydia
LydiaPetaluma
22.10.2015

I enjoyed visiting Xi'an-- it's a very walkable city with a lot of history and great food. We may have come on a good weekend, but the air quality wasn't as bad as I was expecting. I recommend it if you're in Beijing or Shanghai for at least 7 days and want to take a couple of days to go elsewhere.

Kenya Pressley
Kenya PressleyXi'an
11.09.2015

Incredibly cheap, if you are willing to haggle for prices. Renting can be a bit pricey, considering that expats do not wish to purchase furniture as well relocate from one city to the next very often. As with the rest of China, you can not drink the water, but the air is only bad in winter, mostly---plenty of medical grade masks available at the local pharmacies

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 195 TL ile Eylül ayıdır. Xi'an şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.240 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 248 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 325 TL tutarından %31 daha azdır.
Xi'an şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 14,3°C/57,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 32,4°C/90,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -4,3°C/24,3°F sıcaklığa sahiptir.
Xi An Xianyang (XIY) (25,86 km), Xi'an şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın