Yan'an

14 Ara 2019 - 15 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Yan'an şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Huarong Hotel, Zhongyang Hotel ve Eastern Shrine Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Yan'an konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Yan'an otelleri

en düşük 235 TL
en düşük 330 TL
en düşük 337 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 220 TL ile Ocak ayıdır. Yan'an şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 303 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 258 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 269 TL tutarından %3 daha azdır.
Yan'an şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık -5,6°C/22,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Haziran olup, ortalama 21,6°C/70,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -12,1°C/10,2°F sıcaklığa sahiptir.
Yan'an (ENY) (8,07 km), Yan'an şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın