Şanghay

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Şanghay şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Karon Garden Hotel Shanghai, Argyle Hotel (Hongqiao International Airport) ve Golden Tulip Bund New Asia yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Şanghay konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Şanghay otelleri

en düşük 339 TL
en düşük 572 TL
en düşük 1.256 TL

Yolcular Şanghay için ne diyor?

9,8
Sanat ve Tasarım Aşıkları
9,2
Gurme Seyahatseverler
8,3
Maceraperest Yolcular
8,3
İş İçin Seyahat Edenler
7,9
Tarih Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (578)
Metin Arman
Metin Arman
28.11.2018

nyadev bir ülke dev bir metropol, muthiş bir altyapı, farklı bir dunya

Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
20.02.2019

Şangay anakara Çin'e harika bir giriş yaptı. Hala çok zor olsa da, Şangay'da daha fazla batıda dolaşmak - hala Çin kültürünü ve tarihini emmek - ülkenin diğer bölgelerine göre daha kolaydır. Fransız İmtiyaz alanını gördüğünüzden emin olun ve bir miktar xiao uzun bao ile eğlenin!

Nursinah Ananda
Nursinah Ananda
29.06.2019

Loved everything about Shanghai. Very nice scenery at night and The Bund is a must to see.

Anna Penner-Ray
Anna Penner-RayHelena
3.05.2018

I've been to Shanghai four times, for thee-day weekends when I lived in Beijing. I went there to visit Disneyland, and loved staying at a hotel called the Home Inn (Kangqiao Xiuyan Road Metro Station) 如家快捷酒店(上海康桥秀沿路地铁站店)(原秀沿路工业园区店) because it was affordable, close to the park, and lets foreigners stay there.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 496 TL ile Ekim ayıdır. Şanghay şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 654 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 504 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 572 TL tutarından %13 daha azdır.
Şanghay şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 19,3°C/66,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 32,4°C/90,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 1,1°C/34,0°F sıcaklığa sahiptir.
Changhai (CNI) (4,41 km), Şanghay şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Şanghay Hongqiao (13,77 km) Şanghay Pu Dong (30,48 km)

Çin seyahati planlayın