Harita

Condor uçak bileti

1955 yılında kurulan Alman Condor Havayolları 6,7 milyonluk yolcu taşıma kapasitesi, Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika’da bulunan 75’den fazla merkeze yaptığı uçuşlarla dünyanın lider charter şirketlerinden biridir. Condor, Almanya’da bulunan 11 kalkış noktasından tüm ülkeye hizmet sunmaktadır. Boeing 767-300ER, Boeing 757-300, Airbus A320-200 ve Airbus A321-200 model uçaklardan oluşan filosu ile tüm dünyada bilinen bir marka olmuştur. Condor Havayolları, Thomas Cook Grup Şirketlerinin üyesidir. 

Neden Condor

Check-in işlemleri

Condor Havayollarıyla yapacağınız uçuşlarda, check-in işleminizi havaalanlarında bulunan otomatik kiosk makineleri, web üzerinden online veya Condor kontuar yetkilileri aracılığıyla yapabilirsiniz. Condor, havaalanında yapacağınız check-in işlemi için, ekonomi sınıfı biletlerde; uçuş saatinizden maksimum 120 dakika önce, business sınıf biletlerde ise uçuş saatinizden 90 dakika önce check-in masasında hazır bulunmanızı önermektedir. Havaalanında gitmeden önce uçuş yönünüze göre hazırlamanız gereken evrakları eksiksiz olarak hazır bulundurmanız, uçuşunuzu güvenle gerçekleştirmek açısından oldukça önemlidir.

Bagaj hakkı ve ücretlendirme

Condor Havayollarıyla yapacağınız uçuşlarda, kabine alacağınız ücretsiz el bagajının boyutları 55cmx40cmx20 cm ölçülerini aşmamalıdır. Belirtilen ölçülerde hazırlanan el bagajınızın ağırlığı ise, ekonomi sınıfı biletlerde, 6 kilo, Premium ekonomi sınıfında 8 kilo, business sınıfında ise toplamda 12 kilo olarak belirlenmiştir. El bagajına ek olarak, küçük bir el çantası, bir Laptop veya Tablet ve bir şemsiye ücretsiz olarak kabine alabileceğiniz eşyalar arasındadır. Uçak altında taşınan serbest bagaj hakkınız ise, ekonomi sınıfı biletlerde, 20 kilo, premium ekonomi sınıfında 25 kilo, business sınıfında ise 30 kilo ile sınırlanmıştır.2 yaş altı çocuklarınız için her sınıfta 20 kilo bagaj hakkınız bulunmaktadır. El bagajlarınızda sıvı ve saç jölesi taşınmasıyla ilgili kuralları, Condor kurumsal web sitesi üzerinde bulabilirsiniz.

Koltuk seçimi:

Condor’la yapacağınız uçuşlarda koltuk seçimini firmanın kurumsal web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Beş ayrı bölgede sınıflandırılan uçuş yönünüze göre değişen koltuk rezervasyon ücretleri için firmanın kurumsal web sitesine başvurunuz.

Yiyecek, İçecek ve İkram

Condor’la gerçekleştireceğiniz seyahatlerde, uçuş sürenize göre lezzetli atıştırmalıklar, çay, kahve ve alkolsüz meşrubatlar ücretsiz olarak sunulmaktadır. Alkollü içecek satın almak istiyorsanız, koltuk cebinde bulunan menülerden seçiminizi yapabilirsiniz. Uzun süreli uçuşlar için bir öğün yemek servisi yapılmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan ikramların dışında, üç adet lezzetli menüye uygun fiyatlar karşılığında ulaşmanız mümkün. Menü seçeneklerini incelemek için Condor kurumsal web sitesini ziyaret ediniz. Condor filosunda bulunan uçaklarda, uçuş sürenizi daha keyifli bir hale dönüştüren, uçak içi eğlence sistemleri size daha konforlu bir uçuş vaat etmektedir.

Condor

4,5/5
5486 değerlendirmeye göre

Hizmet sağlayıcılarını fiyat güvenirliği, ücretler, müşteri hizmetleri ve hizmet sağlayıcısının web sitesinin kullanım kolaylığı açısından kullanıcı geri bildirimlerine göre değerlendiriyoruz.

Daha fazlasını öğren

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.