Harita

Nottingham Antalya Uçak Bileti Fiyatları

En iyi son dakika uçuş fırsatları

Kendinizi spontane hissediyor musunuz? Seyahat rezervasyonu yapmak için asla geç değil. Antalya yönüne seçtiğimiz en iyi son dakika uçuşlar...
Sadece tahmini en düşük fiyatlar gösteriliyor. Sonuçlar son 14 güne aittir.

East Midlands - Antalya uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

984 TL

Aktarmasız havayolu

2

Uçuş / hafta

1

Ortalama uçuş süresi, toplam 3052 kilometre uçuş mesafesi

4sa 5dk

Antalya

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Antalya şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Antalya.
East Midlands - Antalya uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 984 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
East Midlands - Antalya uçuşu ortalama 4sa 5dk sürmektedir.
Aktarmasız East Midlands - Antalya uçuşu yapan 2 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Aralık itibarıyla haftalık bir East Midlands - Antalya uçuşu bulunmaktadır.

East Mıdlands’den Antalya’ya Uçan Havayolları

East Midland’den Antalya’ya iki farklı havayolu direkt uçuşlar düzenlemektedir: Thomas Cook Airlines ve Jet2. Thomas Cook Airlines bu hatta Pazartesi günleri, Jet2 ise Perşembe günleri birer frekans uçmaktadır.

East Midlands Antalya uçak bileti satın almak isteyen yolcular için ayrıca farklı havayollarının kombinasyonlarıyla gerçekleşen aktarmalı sefer seçenekleri bulunmaktadır. East Midlands’ten Eurowings’le Düsseldorf’a, oradan da SunExpress, Air Berlin ya da Condor gibi havayollarıyla Antalya’ya uçulabilmektedir. Diğer seçenek ise Flybe ile Amsterdam’a uçup oradan SunExpress ile Antalya’ya aktarma yapmaktır.

Havalimanı Bilgileri - Gidiş

East Midlands Havalimanı, Leicester’a yaklaşık 29 km mesafede bulunmaktadır. Leicester’dan havalimanına ulaşım otobüsler ve ticari taksilerle sağlanmaktadır. Şehir merkezindeki St. Margaret otobüs terminalinden havalimanına gün içinde her 20 dakikada bir, geceleri ise saatte bir Skylink otobüsleri hareket etmektedir. Wi-Fi bağlantısı da bulunan modern Skylink otobüslerinin ücreti 6.10 GBP’dir. Otobüs bileti, otobüslere binince satın alınabilmektedir. Leicester’ın merkezinden East Midlands Havalimanı’na taksiyle ulaşım ücreti ise ortalama 30 GBP tutmaktadır. Taksilerin gece ve gündüz tarifeleri aynıdır.

East Midlands Havalimanı, göreceli olarak küçük bir havalimanı olsa da uçuştan önce yemek yemek ya da bir şeyler içmek isteyen yolcular için çok sayıda yeme içme mekanı (Burger King, Castle Rock Taproom & Kitchen, Flat White Coffee Club, Frankie & Benny’s, Grab & Fly, Lyon, Pork & Pickle) hizmet vermektedir. East Midlands Havalimanı’nda ayrıca konforuna önem veren yolcular için Escape Lounge isminde, çeşitli yiyecek ve içki ikramlarının bulunduğu bir de özel yolcu salonu yer almaktadır.

Havalimanı Bilgileri - Dönüş

Antalya Havalimanı ile şehir merkezi arasında en çok tercih edilen ulaşım yöntemi Havaş servsilerini kullanmaktır. Havaş servisleri, İç Hatlar Terminali’ne inen her uçak için havalimanından şehir merkezindeki 5M Migros Alışveriş Merkezi’ne servis düzenlemektedir ve ücreti 10 TL’dir. Yolcular güzergah boyunca servislerden Tedaş Kavşağı, Hal Kavşağı, Sakarya Parkı, Dünya Göz Hastanesi, Otogar, Öğretmen Evi, Akdeniz Üniversitesi, Kemer Otobüs Durağı, Mini City’de de inebilmektedir. Antalya Havalimanı ile şehir merkezindeki ulaşımın ekonomik yöntemi ise Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden (otogar) hareket eden 600 numaralı belediye otobüslerini kullanmaktır. Ulaşımın en konforlu yöntemi olan ticari taksilerle havalimanından kent merkezine gidiş ücreti ise ortalama 60-80 TL tutmaktadır.

Pratik Bilgiler

Antalya’ya uçacak yolcuların, uçuşlarından en az iki saat önce East Midlands Havalimanı’na gelmiş olmaları tavsiye edilmektedir. İngiltere’den Türkiye’ye seyahat edecek Türk vatandaşlarının pasaportlarını yanlarında bulundurmaları ve gerekli durumlarda görevlilere ibraz etmeleri zorunludur.

Antalya’da Sizi Ne Bekliyor?

Antalya’da saatler, East Midlands Havalimanı’nın bulunduğu Leicester şehrine göre iki saat geridedir. Antalya, Türkiye’nin en çok turist çeken şehirlerinden biri olmasına rağmen, döviz kurunun da etkisiyle Leicester’a kıyasla oldukça ekonomik bir şehirdir. Örneğin kentteki restoran fiyatları, Leicester’ın ortlama %60 altındadır. Antalya’nın iklimi ise Leicester’dan oldukça farklıdır. Kent sene boyunca güneşli bir havaya sahiptir ve sıcaklıklar yaz aylarında 40 C°’ye yaklaşabilmektedir.

NOT: Yukarıdakiler, yazının yazıldığı tarihte (Mayıs 2016) geçerli olan bilgilerdir.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.