Korla

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Korla şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Korla Weiena Hotel, Korla Zhongxin Guest House ve Aishang Hotel (Ku'erle) yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Korla konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Korla otelleri

en düşük 71 TL
en düşük 134 TL
en düşük 312 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 141 TL ile Aralık ayıdır. Korla şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 341 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 126 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 191 TL tutarından %51 daha azdır.
Korla şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 11,9°C/53,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 32,5°C/90,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -11,7°C/10,9°F sıcaklığa sahiptir.
Korla (KRL) (3,15 km), Korla şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın