Gulca

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Gulca şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında TianYuan International Hotel, Tuma Lisi Hotel ve Ruo'an Boutique Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Gulca konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Gulca otelleri

en düşük 273 TL
en düşük 395 TL
en düşük 391 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 144 TL ile Mart ayıdır. Gulca şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 455 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 182 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 239 TL tutarından %30 daha azdır.
Gulca şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 11,8°C/53,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 31,8°C/89,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -12,5°C/9,5°F sıcaklığa sahiptir.
Yining (YIN) (7,70 km), Gulca şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın