Kaşgar

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kaşgar şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Xinjiang Nuerlan Hotel (Formerly Name: Xinjiang Sultan Hotel), Radisson Blu Hotel Kashgar ve Yinruilin International Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kaşgar konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kaşgar otelleri

en düşük 222 TL
en düşük 323 TL
en düşük 432 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 173 TL ile Temmuz ayıdır. Kaşgar şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 451 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 195 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 242 TL tutarından %23 daha azdır.
Kashi (KHG) (8,46 km), Kaşgar şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın